DIVE 5600/44 Automatic

Produktové číslo: 113883 Tato položka je nedostupná
Opět dostupné: 19.07.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný 4-stupňový pohon čerpadla
  • Ovládání elektronickým tlakovým spínačem
  • Ochrana proti chodu nasucho prostřednictvím integrované elektroniky
  • Pevné pouzdro z nerezové oceli s filtračním sítem a hřídelí čerpadla rovněž z nerezové oceli
  • Včetně 1"přípojky pro instalaci "plovoucího odsávání" pro nasávání vody
  • Není potřeba žádný samostatný tlakový spínač (Hydrocontrola).

Spojte výhody zahradního a ponorného čerpadla s automatickým ponorným tlakovým čerpadlem AL-KO DIVE 5600/44

Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 spojuje výhody zahradních a ponorných čerpadel s velkým průtokem a konstantním vysokým tlakem. Čerpání a vyjímání z nádob, (užitková) voda ze studní/šachet/jiných nádob na vodu, provoz postřikovačů trávníků, dodávky komplexních zavlažovacích systémů až po automatické zásobování domácností vodou. Zásobování domácností vodou ve spojení s Hydrocontrolou. Zvláštní výhodou tohoto čerpadla je velký průtok při konstantně vysokém tlaku.

Inovativní systém těsnění pro dlouhodobý provoz

Keramické těsnění pro ochranu před vysokým tlakem až do 4 barů. Tři přídavná břitová těsnění trvale chrání čerpadlo před vniknutím vody. Dále je zde kanál pro uvolnění těsnicí situace v případě kosmetického úniku. Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 Automatic je možné použít pro mobilní i stacionární zavlažování díky praktickému integrovanému madlu a 10 m dlouhému napájecímu kabelu a hmotnosti pouze kolem 11 kg. Nekorodující materiály, jako je nerezová ocel použitá na krytu, a bezúdržbové komponenty zaručují dlouhotrvající provoz čerpadla. Před netěsností tlakových hadic chrání vestavěný maloobjemový program.
Se svým výkonným 1200 W motorem dosahuje 4stupňový pohon čerpadla průtoku až 5 600 l/h, takže čerpání vody je hotovo během okamžiku. Je určen pro hloubky ponoru až 7 m a zvládne dopravní výšku až 44 m. Maximální průměr zrna je 0,5 mm. Maximální průměr zrna je 0,5 mm. K výstupu čerpadla lze snadno připojit 1,5palcovou hadici (47,8 mm).
Instalaci 1"  "plovoucího odsávání" pro čerpání vody z čistého prostoru cisterny lze provést bez nářadí. Čerpadlo se používá v poloze vleže. Speciálně tvarované rukojeti účinně zabraňují odvalování čerpadla.

Poznámka: Ponorné čerpadlo není vhodné pro pitnou vodu, ale pouze pro užitkovou vodu a chlorovanou vodu (bazénovou vodu) do 35 °C. Rovněž není vhodné pro použití ve slané vodě, vodě s agresivními chemikáliemi nebo vodě obsahující písek.

Kupte si ponorné čerpadlo AL-KO DIVE 5600/44 Comfort

Kupte si ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud hledáte alternativu k tomuto čerpadlu, doporučujeme ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 (č. položky 113884)

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113883
Kód zboží EAN 4003718062014
Maximální průtok l/h 5600 LPH
Maximální dopravní výška v m 44 M
Maximální tlak v barech 4.4 BAR
Pohon čerpadla 4 polohy
Hmotnost netto v kg 11 KG
Maximální velikost zrna v mm 0.5 MM
Rozměr délka v cm bez kartónu 220 CM
Hmotnost brutto v kg 11 KG
Rozměr hloubka v cm bez kartón 220 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 430 CM
Délka kabelu v m 10 M
Značka AL-KO
Produktová řada Premium

Zdroj energie

Typ pohonu Elektrický

Motor

Výkon motoru ve wattech 1200 W

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (3.48MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (1.49MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.