Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

T 15-93.2 HD-A EASY

Produktové číslo: 123014 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Funkce 2 v 1: sekání a sběr trávy
  • Robustní kvalitní motor AL-KO s nízkými vibracemi
  • Optimální poloha sezení pro snadný přístup k ovládacím prvkům s pohodlným nízkým nástupem
  • Hydrostatická převodovka s ergonomicky uspořádanými pedály
  • 2-nožové žací ústrojí, kuličková ložiska pro hladký chod
  • Motor AL-KO Pro 450 se zubovým olejovým čerpadlem pro delší životnost
  • NOVINKA PRO SEZÓNU 2023: Vylepšený rám koše pro snadnější zavěšení a vyháknutí koše, menší síla potřebná k vyprázdnění koše.
  • Elektromagnetická spojka spínání žacího ústrojí
  • Funkce mulčování (volitelný mulčovací klín) prostřednictvím mulčovacího zámku, lze jej pohodlně uložit na skelet stroje

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 123014
64 990,00 Kč
Tento produkt
1 990,00 Kč
Omezené množství
799,00 Kč
Omezené množství
1 290,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

69 069,00 Kč *

Udělejte spoustu věcí rychle a bez námahy s benzínovým zahradním traktorem AL-KO Easy 15-93.2 HD-A

Vysoce kvalitní komponenty, vyvinuté v Německu a vyrobené v Rakousku: Takto se prezentuje zahradní traktor AL-KO 15-93.2 HD-A jako Easy Edition. Tento zahradní traktor má vysoký stupeň manévrovatelnosti, a proto je doma na většině zahrad. Rozsáhlá nabídka příslušenství k zahradním traktorům, jako jsou deflektory, sněhové pluhy, přívěsy a mnoho dalšího. m. a snadno odnímatelné žací ústrojí z něj činí všestranného pomocníka v létě i v zimě.
Pokud hledáte levný traktor pro téměř jakýkoli účel, je tento produkt tou nejlepší volbou. Mulčování nebo sběr – na míru vašim potřebám.
Traktor z kategorie Easy se svou šířkou záběru 93 cm je perfektní pro efektivní a rychlé sekání velkých travnatých ploch (vhodné až do 4500 m²).
Travní traktor AL-KO Easy 15-93,2 HD-A je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 7,7 kW s nízkými vibracemi.
Výšku sečení lze rychle a snadno nastavit jednou rukou v 6 krocích od 30 mm do 80 mm. Odolné žací ústrojí vyrobené z ocelového plechu obsahuje dva nože pro čisté posečení trávy a lze jej sejmout v několika jednoduchých krocích.
To umožňuje rychlé čištění a časově úsporný servis nožů.
Pokud byste chtěli na tomto traktoru využít volitelnou funkci mulčování (mulčovací klín obj. č. 118885), lze jej předělat bez nářadí.
Díky plynule nastavitelnému nožnímu hydrostatu můžete sekat uvolněně s ergonomicky uspořádanými pedály a optimální polohou sezení.
Velký sběrný koš o objemu 220 litrů lze pohodlně vyprázdnit ze sedadla pomocí teleskopické páky.
Na přední část traktoru sekačky AL-KO Easy 15-93.2 HD-A lze v zimě připevnit také sněhovou radlici. S příslušenstvím, jako je náš zahradní válec, kombinovaný přívěs a rozmetač hnojiv, vás tento zahradní traktor podpoří i v létě při jiné práci.
Extra velké 18palcové pneumatiky na hnací nápravě zajišťují dobrou přilnavost a rychlý postup na jakémkoli povrchu a v jakémkoli terénu. Protiskluzový volant a přehledné ovládací prvky nabízejí další výhodu pohodlí.

Kupte si zahradní traktor AL-KO Easy 15-93.2 HD-A

Kupte si zahradní traktor Easy 15-93.2 HD-A u některého z našich prodejních patrnerů. Pokud chcete sekací traktor s větší šířkou záběru (103 cm), doporučujeme sekací traktor AL-KO Comfort 18-103.2 HD. Náš tip: S rozsáhlou nabídkou příslušenství je tento zahradní traktor Easy 15-93.2 HD-A skutečným všestranným pomocníkem a svou práci za vás odvede v zimě i v létě.

Výhody

Comfortable Access

Comfortable Access

Our lawn tractors feature this special comfort design for easy mounting and dismounting, giving a high degree of legroom.

Stepless hydrostatic transmission

Stepless hydrostatic transmission

Its self-lubricating hydraulic pump makes it low-maintenance and extraordinarily robust. The special thing about it is that you can regulate the speed as well as the forward and reverse direction steplessly. There is no need for clutching and shifting.

Electromagnetic blade clutch

Electromagnetic blade clutch

If the blade should be switched on or off, the user activates a toggle switch, which switches the drive of the belt on or off. The reaction time of the electromagnetic clutch is very direct and the construction is particularly durable.

Improved box frame

Improved box frame

The improved box frame makes it easier to attach and detach the grass catcher box. In addition, it ensures that less force is required to empty the box, including an additional lock for perfect fixing of the grass catcher box in use.

Mowing while driving backwards

Mowing while driving backwards

By activating this button, the mowing deck also runs when driving backwards. This enables easier manoeuvring as well as working with the tractor.

Toolless adjustable seat

Toolless adjustable seat

The seat of the ride-on mower can be conveniently adjusted without tools. All you have to do is open two wing screws and move the seat.

Extra strong frame

Extra strong frame

Torsionally stiff, durable and very stable frame - defies the strongest loads. Sophisticated design to protect moving built-in parts.

Acoustic fill level indicator

Acoustic fill level indicator

The large-volume gras catcher box warns the user with an acoustic signal as soon as the box is full.

Attractive design

Attractive design

The attractive appearance and the high-quality workmanship make our lawn tractors visual eye-catchers - and that permanently.

Technická specifikace

Pracovní šířka v cm 93 CM
Typ pohonu Benzínový
Model motoru 024
Objem v ccm 452
Výkon v kW 7.7 KW
Počet otáček v ot./min 2600
Hmotnost netto v kg 224 KG
Pohon Nožní hydrostat T2
Počet válců motoru 1
Elektrický start ano
Konektivita žádný / žádné
Objem sběrného koše v litrech 220 L
Hmotnost brutto v kg 287 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 118 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 239 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 102 CM
Typ displeje bez
Elektrické vyprazdňování koše ne
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Vhodná plocha do m² 4500 QM
Výška sečení min./max. v mm 30 - 80 MM
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Funkce 2v1
Objem palivové nádrže v l 8 L
Funkce mulčování Volitelně
Boční výhoz ne
Průměr předního kola v palcích 15X6.0-6
Průměr zadního kola v palcích 18X8.5-8.5
Rychlost vpřed max. km/h 8 KMH
Rychlost vzad max. km/h 3.5 KMH
Typ žacího ústrojí dvounožové
Uzávěrka diferenciálu Ne
Výkon zařízení v kW 7.7
Ukazatel naplnění koše ano
Připojovací modul no retrofit kit available
Primer ne
Světlomety 004
Délka krabice v cm 196.5 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 100
Automatický sytič ne
Šířka záběru v cm 93 CM
GT_STOSSSTANGE optional
Značka AL-KO
Produktová řada Classic
Návod k produktu Manuál (2.89MB)
Manuál (30.72MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (275.92KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.