Sada dětského zahradního nářadí AL-KO

Produktové číslo: 112875 Omezené množství
Odešleme nejpozději 20.06.2024
Včetně 21% DPH, . .
  • Zahradní plastové nářadí pro nejmenší zahradníky
S touto dětskou zahradní sadou mohou ti nejmenší získat první zahradnické zkušenosti. Sada se skládá z mnoha detailů a dá se využít mnoha způsoby. Díky dvěma kolečkům a pohodlné rukojeti lze zahradní set snadno přetáhnout k dalšímu použití.
 
...

Technická specifikace

Produktové číslo 112875
Kód zboží EAN 4003718043792
Hmotnost netto v kg 0.8 KG
Značka AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.