Záruka AL-KO

Během zákonné záruční doby odstraníme jakékoli materiální nebo výrobní vady přístroje. Standardní záruční doba je dána zákonem země, ve které byl přístroj zakoupen. U zahradní techniky, jejíž použití je určeno pro komerční nebo profesionální účely, je záruční doba omezena na 12 měsíců. 

  Záruka se vztahuje na:
 • Správné zacházení dle návodu k obsluze a manuálu přístroje
 • Použití originálních náhradních dílů AL-KO

  Záruka zaniká při:
 • Neoprávněném pokusu o opravu
 • Neoprávněné technické změně
 • Nesprávnému použití
 • Nedodržení návodu k obsluze a manuálu přístroje

  Záruka se nevztahuje na:
 • Poškození laku v důsledku běžného opotřebení
 • Spalovací motory, u nichž platí záruční podmínky příslušného výrobce motoru

Záruční doba:
 • AL-KO Geräte GmbH nabízí svým zákazníkům výrobní záruku v délce 24 měsíců na všechny produkty AL-KO a solo® by AL-KO.

Prodloužení záruční doby:
 • Exkluzivní prodloužení záruční doby na celkem 4 roky se vztahuje na produkty značky AL-KO a solo® by AL-KO. Podmínky prodloužené záruky 2+1 rok naleznete zde.

Záruční doba začíná dnem pořízení zahradního přístroje, který je doložitelný na daňovém dokladu. S potvrzením o prodloužení standardní záruky na 4 roky a dokladem o koupi kontaktujte autorizovaného prodejce, nebo servis AL-KO. Zákonné záruční nároky kupujícího vůči prodávajícímu zůstávají tímto prohlášením nedočeny.

AL-KO KOBER spol. s r. o., Táborská 2134, 397 01 PÍSEK

Prodloužit záruku 2+1 rok >

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.