Nakupujte zahradní techniku online bez rizika
Vrácení, zrušení a reklamace

Objednávkou v e-shopu AL-KO neriskujete. Pokud nejste se zakoupeným produktem spokojeni, nebo jste omylem objednali nevhodný produkt, žádný problém...

Vrácení produktu

Pro vrácení zakoupeného produktu vyplňte online formulář.

Vrácení lze provést z různých důvodů:
| Odstoupení od smlouvy
| Reklamace
| Vrácení
| Oprava
| Likvidace

Formulář Vrácení produktu >

Důležité informace pro vrácení produktů a příslušenství s Lithium-Iontovým akumulátorem

Přeprava Li-Ion akumulátorů je regulována na národní i mezinárodní úrovni zákonem o nebezpečném zboží. Tato pravidla platí pro každou soukromou i obchodní zásilku, včetně vrácení produktů. Kromě jednotlivých akumulátorů jsou tímto pravidlem ovlivněny i produkty s vestavěnými nebo uzavřenými akumulátory.

DŮLEŽITÉ: Na každé zásilce, která obsahuje Li-Ion baterie musí být uvedeno, že se jedná o potenciálně nebezpečné zboží. Odesílatel je odpovědný za správné označení zásilky!

Odstoupení od smlouvy

Pokud jste si objednali chybný produkt, nebo nejste s vaší objednávkou spokojení, můžete zboží vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu. Po dohodnutém zrušení kupní smlouvy, zašlete, prosím, produkt na naší adresu, abychom mohl provést kontrolu, zda je zboží v pořádku a nebylo používáno. Jakmile obdržíme vaší zásilku, okamžitě vám vrátíme peníze. Berte na vědomí, že vrácení peněz je založeno na způsobu platby, který jste provedli při nákupu. Vámi objednané zboží můžete použít pouze pro testování, srovnatelné s hodnocením v obchodě. V případě dalšího použití si vyhrazujeme právo požadovat přiměřenou náhradu.

Právo na odstoupení od smlouvy >

Vrácení peněz

Jakmile obdržíme formulář a zásilku s produktem, vrátíme vám peníze do několika pracovních dnů. 

Výpočet výše vrácených peněz:
Netto částka za produkt v Kč
+ DPH v Kč
+ poštovné / přepravné v Kč (pokud jsou splněny podmínky pro poštovné / přepravné)
- % náhrada v případě použití produktu (pokud jsou splněny podmínky pro náhradu)
= výše vrácených peněz v Kč

Vyplňte formulář pro vrácení zakoupeného produktu AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.