Snadné a rychlé opravy

I přes vysoké nároky na kvalitu, dlouhou životnost našich produktů a průběžné kontroly ve výrobě, není vždy možné zabránit poruchám takto složitých přístrojů. V těchto případech vám zaručujeme rychlou a odbornou opravu.

Co potřebujete pro rychlou opravu vašeho přístroje?

 1. | Odstranění zbytků trávy ze sběrného koše a žacího ústrojí, včetně hrubého očištění.
 2. | Z benzínových přístrojů musí být odstraněny provozní kapaliny. Palivo a motorový olej lze vysát, nebo vylít naklopením do strany (UPOZORNĚNÍ: umístěte pod přístroj vhodnou nádobu). Čisté provozní kapaliny lze znovu použít.
 3. | Pokud je to možné, zabalte přístroj. Nejvhodnější je originální obal.


  Využijte služby některého z našich odborných servisů

  Vyhledat nejbližší servis AL-KO >


  Nebo nám zašlete požadavek na opravu

  Vyplnit servisní formulář >


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.