Originální náhradní díly pro zahradní techniku AL-KO

V současné době připravujeme systém na objednávání originálních náhradních dílů AL-KO přímo z našeho e-shopu. Pro zajištění rychlého zpracování a dodání vhodného náhradního dílu postupujte při vytváření objednávky následovně:

| Ujistěte se, pro který produkt potřebujete náhradní díl.
| Každý produkt AL-KO má samostatné číslo (např. Art.No. 119 948), které najdete na štítku, viz níže.
| Spojte se s nejbližším autorizovaným servisem, nebo prodejcem AL-KO. Nejbližšího prodejce můžete vyhledat na AL-KO autorizovaní prodejci / servisy.
| Následně prodejce objedná požadovaný náhradní díl a bude vás informovat, jakmile bude doručena objednávka.
| V případě potřeby za vás provede opravu přímo autorizovaný servis.


Typenschild


Vyhledávání náhradních dílů

Pokud chcete vyhledat požadovaný náhradní díl, najdete jej pomocí vyhledávání náhradních dílů. Na základě zvoleného produktu se vám zobrazí rozkres jednotlivých dílů včetně jejich objednacího čísla.


Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.