Ersatzteile | AL-KO Original Ersatzteile für Gartengeräte

Originální náhradní díly AL-KO

Vyhodit poškozené zahradní nářadí?
Ne, raději opravit pomocí originálních náhradních dílů AL-KO

Protože je pro nás udržitelnost důležitá, nabízíme Vám na Vaše zahradní nářadí AL-KO, originální náhradní díly na mnoho let. Přestože jsou naše zařízení známá svou dlouhou životností, běžné opotřebení v průběhu času může vyžadovat výměnu jednotlivých částí. Originální náhradní díly mají tu výhodu, že jsou kvalitní, s jistotou pasují a spolehlivě fungují. Kromě toho platí nebo je zachována záruka výrobce v případě oprav. Originální náhradní díly AL-KO mají ještě více výhod: Každé vylepšení sériových výrobků se přenáší na odpovídající originální náhradní díly. Od šroubu až po komplexní řídicí desku s plošnými spoji – naše náhradní díly obsahují veškeré know-how z mnoha desetiletí výrobních zkušeností.

Hledáte ten správný náhradní díl pro vaše zařízení? V našem vyhledávání náhradních dílů najdete to, co hledáte.

Jednoduše zadejte do vyhledávacího pole číslo článku nebo přesný název vašeho zařízení. Informace naleznete na typovém štítku na zařízení. Až své zařízení najdete, klikněte na něj. Poté budete přesměrováni na stránku produktu. Poté klikněte na záložku "Náhradní díly" a na kartě náhradních dílů vyhledejte náhradní díl, který potřebujete.

Zde můžete vidět příklady typového štítku AL-KO:

Náš tip: Na stránce produktu si můžete několika kliknutími sestavit seznam požadovaných náhradních dílů a odeslat jej jako PDF některému z našich prodejců nebo odbornému servisu.

Objednání náhradních dílů AL-KO: Je to tak snadné

Onlineshop | AL-KO Original Ersatzteile online kaufen

1. Online

Vybrané originální náhradní díly si můžete objednat u některého z našich prodejních nebo servisních partnerů.

Reparatur | AL-KO Reparaturservice für Gartengeräte

2. AL-KO Servis a opravy

Využijte služeb našich servisů zahradního nářadí. Zařízení můžete nechat opravit u autorizovaného servisního partnera.

AL-KO Vyhledávač servisního partnera >


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.