Prémiová záruka

AL-KO je značka kvality! Kvality, na kterou se můžete vždy spolehnout a která do vašeho života přináší komfort a radost z precizně odvedené práce - za tím stojí inovativní zahradní technika AL-KO...

Bezpečnostní listy

Bezpečnostní listy pro zahradní přístroje AL-KO

Zabezpečení

Informace o zabezpečení zahradních přístrojů AL-KO

Certifikáty

Zjistěte více o certifikátech k zahradním přístrojům AL-KO

Informace o emisích CO2 u benzínových motorů

Zjistěte více o hodnotách CO2 u benzínových motorů v zahradních přístrojích AL-KO

Máte-li jakékoliv otázky, kontaktujte nás na e-mailu info.cz@al-ko.com


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.