Ochranný štít AL-KO - plexisklo

Ochranný štít AL-KO - plexisklo

Produktové číslo: 409601P
OxSaleableIsNotOne: 0 Včetně 21% DPH, plus delivery charges

Al-ko obličejový štít se síťovinou a PVC.

Kryt používaný při práci s kosou, vyžínačem nebo řetězovou pilou. Obličejový štít s chrániči sluchu vyrobený z ocelové síťoviny, výrobek Al-Ko. Kryt používaný při práci s kosou, vyžínačem nebo řetězovou pilou. V nebezpečném prostoru se doporučuje nosit kryt vždy. Rám nesoucí kryt na hlavě uživatele je nastavitelný šroubem na zadní straně. Boční šrouby nastavují sílu potřebnou k uvedení síťového štítu do požadované polohy.
Kryt má následující certifikáty: CE, F (45m/s), EN1731 (rám a pletivo). Technické údaje PVC krytu: - výška skla 200mm - šířka skla 350mm - tloušťka skla 1mm - hmotnost 215g

...

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.