MT 130 - Prodlužovací nástavec

Produktové číslo: 127637 Omezené množství
Odešleme nejpozději 19.06.2024
Včetně 21% DPH, . .
  • Prodlužovací rukojeť pro nástavec nůžek na živý plot (HTA 130 MT) a nástavec pro nůžky (CSA 130 MT)
  • Přídavná výška 100 cm vhodná pro benzínové multifunkční nářadí MT 130
  • Dělená hřídel z robustního litého hliníku
  • Snadná montáž bez použití nářadí

Zamiřte vysoko s prodloužením násady solo® by AL-KO MTA 130 MT

Máte benzínové multifunkční nářadí solo® by AL-KO 130 MT a rádi byste zvýšili pracovní výšku a akční rádius? Pak máme perfektní řešení s prodlužovacím nástavcem MTA 130 MT: jednoduše připevněte prodlužovací díl k násadě – a již máte 100 cm pracovní délky při ošetřování stromů a živých plotů kolem vašeho pozemku. Prodlužovací nástavec z litého hliníku lze instalovat snadno a bez nářadí.

Kupte si prodlužovací nástavec solo® by AL-KO MTA 130 MT

Prodloužení násady MTA 130 MT můžete zakoupit v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127637
Kód zboží EAN 4003718063059
Hmotnost netto v kg 0.5 KG
Hmotnost brutto v kg 1.26 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 100 CM
Produktová řada PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.