Bezpečnostní listy AL-KO

Bezpečnostní listy | AL-KO Zahradní nářadí

Bezpečnostní listy AL-KO

Chcete-li správně zobrazit všechny soubory, otevřete tuto stránku v prohlížeči Internet Explorer.

EG-Konformitaetserklaerung_WiFi_Funkmodul_2014-53-EU_vollst_20191216

Podle nařízení REACH („Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek“), které vstoupilo v platnost 1. června 2007, každý dodavatel podle čl. 31 Odstavec 1 je povinen poskytnout informace ve formě bezpečnostního listu každému „kupujícímu látky nebo přípravku“ (zákazníkovi). Tato povinnost se sice nevztahuje na výrobky prodávané společností AL-KO, rádi bychom vám však poskytli bezpečnostní listy jako informaci. Níže naleznete všechny aktuálně dostupné bezpečnostní listy našich produktů. Pokud nemůžete najít datový list, kontaktujte svého odpovědného regionálního manažera.


Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.