Aretace nastavení výšky sečení

Produktové číslo: 127740 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Spolehlivé a bezpečné nastavení výšky sečení
  • Už žádné náhodné změny výšky sečení
  • Se snadno čitelným ovládacím panelem
  • Velká pracovní úleva díky této inovativní funkci
  • Pro solo by AL-KO Premium traktory od r.v. 2013

Jednoduše chytře dovybavit. Naše inovativní funkce aretace nastavení výšky sečení

Usnadněte si práci s naší paměťovou funkcí, která umožňuje spolehlivější a rychlejší nastavení výšky sečení. Uložte si preferovanou výšku sekání a zabraňte náhodným změnám výšky sečení. Akustický varovný signál při změně výšky sečení. Díky ovládacímu oknu máte vždy přehled o nastavené výšce sečení. Vhodné příslušenství pro zahradní traktory solo by AL-KO z řady Premium od roku 2013.

Kupte si funkci paměti výšky sečení AL-KO

Kupte si nyní funkci paměti výšky sečení v našem online obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pro větší pohodlí doporučujeme naše područky (č. položky 127730).

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127740
Kód zboží EAN 4003718064957
Produktová řada PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.