Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

Aktualizace Robolinho®

Udržujte vaši robotickou sekačku Robolinho® stále aktuální

Díky nejnovějším aktualizacím softwaru Robolinho® je vaše robotická sekačka stále aktuální. Pravidelné aktualizace vám zajistí nejlepší funkce, optimální nastavení a úpravy přímo ve vašem přístroji. To znamená, že vaše Robolinho® bude provádět pracovní úkony efektivně, spolehlivě a bezpečně. Pokud jste ještě neaktualizovali vaší robotickou sekačku, zkuste vyhledat poslední aktualizace nyní.

Zakoupili jste nově robotickou sekačku Robolinho®?

My ve společnosti AL-KO GardenTech neustále vyvíjíme a vylepšujeme naše produkty a služby, proto již dnes může být dostupná novější verze softwaru.

S naším Robolinho® Updater Software můžete snadno aktualizovat firmware robotické sekačky (kompatibilní s Windows Software). 

Zaregistrujte se pomocí formuláře níže a stáhněte si zdarma AL-KO Robolinho® Updater Software přímo do vašeho počítače.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.