Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky k vyřízení v roce 2022 je nutné odeslat nejpozději 15.12. V termínu od 19.12.2022 do 2.1.2023 nebude již možné objednávky zpracovat. Děkujeme za pochopení !

Zahradní traktor T 15-103.7 HD-A Comfort

Produktové číslo: 127418 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Pohodlná jízda s ergonomickým ovládáním
  • Funkce mulčování s volitelnou mulčovací sadou
  • Spolehlivá dvounožové sekací ústrojí s kuličkovými ložisky
  • Optimální trakce díky širokým pneumatikám
  • Multifunkční zahradní traktor

Objevte krásné stránky sekání trávy s našimi zahradními traktory solo® by AL-KO. Travní traktor T15-103.7 HD-A Comfort je ideálním partnerem pro sekání velkých zahrad.

Traktor T15-103.7 HD-A Comfort

Vysoce kvalitní komponenty, vyvinuté v Německu a vyrobené v Rakousku: Tak se prezentuje zahradní traktor T15-103.7 HD-A Comfort. S tímto výkonným zahradním traktorem lze efektivně a především pohodlně sekat velké plochy. Rozsáhlé příslušenství zahradního traktoru, jako je mulčovací sada, zadní výhoz, tažné zařízení, tažná tyč a snadno odnímatelné žací ústrojí z něj činí multifunkční stroj pro celoroční použití. Pokud hledáte zahradní traktor pro sekání velkých zahrad nebo manévrování kolem vašeho pozemku, T15-103.7 HD-A by mohla být perfektní volbou.

Technické detaily T15-103.7 HD-A Comfort
Se svou šířkou záběru 103 cm je tento zahradní traktor Comfort ideální pro efektivní a rychlé sekání velkých zahrad. Travní traktor T15-103.7 HD-A Comfort je poháněn motorem AL-KO Pro o výkonu 7,5 kW - robustní a bez vibrací. Výšku sečení lze nastavit pomocí rukojeti v 6 krocích v rozsahu od 30 mm do 80 mm. Žací ústrojí s kuličkovým ložiskem vyrobené z ocelového plechu má dvě čepele pro čistý řez a lze je vyjmout jednoduchými ručními nástroji. Extra velké pneumatiky jsou široké 18 palců a zajišťují optimální trakci a schopnosti v terénu na jakémkoli povrchu a téměř v jakémkoli terénu. Velký sběrný koš na trávu o objemu 220 l lze snadno vyprázdnit přímo ze sedadla řidiče pomocí teleskopické páky. Další výhodou pohodlí je ergonomický volant, zvukové upozornění na naplnění sběrného koše a přehledné rozložení pedálů a ovládacích prvků

Kupte si zahradní traktor T15-103.7 HD-A Comfort a jeho alternativy

Travní traktor T15-103.7 HD-A Comfort je ideálním partnerem pro sekání velkých travnatých ploch. Pohodlné, efektivní a se špičkovými výsledky: s ním objevíte krásné stránky sečení. Pokud potřebujete zahradní traktor s ještě větší rezervou výkonu, doporučujeme T 16-103.7 HD V2, který je vybaven motorem V-Twin. Náš tip: Se širokým sortimentem příslušenství je zahradní traktor solo® by AL-KO skutečným všestranným pomocníkem.

Výhody

Comfortable Access

Comfortable Access

Our lawn tractors are designed to be easy to mount and dismount whilst also providing a high degree of legroom for comfort during use.

Acoustic fill level indicator

Acoustic fill level indicator

The large-volume gras catcher box warns the user with an acoustic signal as soon as the box is full.

Extra strong frame

Extra strong frame

Our lawn tractors feature torsionally rigid, durable and very stable frames with a sophisticated design providing the protection of moving parts.

Outstanding design

Outstanding design

The striking appearance, the clear lines and the excellent workmanship make our lawn tractors eye-catching and stylish.

Technická specifikace

Výkon v kW 7.5 KW
Značka solo by AL-KO
Pracovní šířka v cm 103 CM
Šířka záběru v cm 103 CM
Model motoru 024
Objem v ccm 452
Typ motoru 4-taktní
Počet otáček v ot./min 2450
Počet válců motoru 1
Elektrický start ano
Automatický sytič ne
Produktová řada COMFORT pro
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Typ nožové spojky elektromagnetický
Průměr předního kola v palcích 15X6.0-6
Počet nožů 2 ST
Typ displeje bez
Akustický výkon LwA[dB(A)] 98
Hmotnost netto v kg 230 KG
Hodnota K (m/s^2) 2
Výkon zařízení v kW 7.5
Funkce mulčování Volitelně
Pohon Nožní hydrostat T3
Ukazatel naplnění koše ano
Hodnota vibrací (m/s^2) 4
Rychlost vpřed max. km/h 9 KMH
Pohon sekačky lze vypnout ano
Objem sběrného koše v litrech 220 L
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Průměr zadního kola v palcích 18X8.5-8
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 90
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Typ žacího ústrojí dvounožové
Rozměr hloubka v cm bez kartón 110 CM
Konektivita žádný / žádné
Uzávěrka diferenciálu Ne
Garantovaná hlučnost [db (A)] 100
se sběrným košem ano
Světlomety 004
Boční výhoz ne
Sběr ano
Rozměr výška v cm bez kartónu 114 CM
Rychlost vzad max. km/h 4 KMH
Elektrické vyprazdňování koše ne
Rozměr délka v cm bez kartónu 239 CM
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.