Zahradní traktor T 15-103.7 HD-A Comfort

Produktové číslo: 127418 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Pohodlná jízda s ergonomickým ovládáním
  • Funkce mulčování s volitelnou mulčovací sadou
  • Spolehlivá dvounožové sekací ústrojí s kuličkovými ložisky
  • Optimální trakce díky širokým pneumatikám
  • Multifunkční zahradní traktor

Objevte krásné stránky sekání trávy s našimi zahradními traktory solo® by AL-KO. Travní traktor T15-103.7 HD-A Comfort je ideálním partnerem pro sekání velkých zahrad.

Traktor T15-103.7 HD-A Comfort

Vysoce kvalitní komponenty, vyvinuté v Německu a vyrobené v Rakousku: Tak se prezentuje zahradní traktor T15-103.7 HD-A Comfort. S tímto výkonným zahradním traktorem lze efektivně a především pohodlně sekat velké plochy. Rozsáhlé příslušenství zahradního traktoru, jako je mulčovací sada, zadní výhoz, tažné zařízení, tažná tyč a snadno odnímatelné žací ústrojí z něj činí multifunkční stroj pro celoroční použití. Pokud hledáte zahradní traktor pro sekání velkých zahrad nebo manévrování kolem vašeho pozemku, T15-103.7 HD-A by mohla být perfektní volbou.

Technické detaily T15-103.7 HD-A Comfort
Se svou šířkou záběru 103 cm je tento zahradní traktor Comfort ideální pro efektivní a rychlé sekání velkých zahrad. Travní traktor T15-103.7 HD-A Comfort je poháněn motorem AL-KO Pro o výkonu 7,5 kW - robustní a bez vibrací. Výšku sečení lze nastavit pomocí rukojeti v 6 krocích v rozsahu od 30 mm do 80 mm. Žací ústrojí s kuličkovým ložiskem vyrobené z ocelového plechu má dvě čepele pro čistý řez a lze je vyjmout jednoduchými ručními nástroji. Extra velké pneumatiky jsou široké 18 palců a zajišťují optimální trakci a schopnosti v terénu na jakémkoli povrchu a téměř v jakémkoli terénu. Velký sběrný koš na trávu o objemu 220 l lze snadno vyprázdnit přímo ze sedadla řidiče pomocí teleskopické páky. Další výhodou pohodlí je ergonomický volant, zvukové upozornění na naplnění sběrného koše a přehledné rozložení pedálů a ovládacích prvků

Kupte si zahradní traktor T15-103.7 HD-A Comfort a jeho alternativy

Travní traktor T15-103.7 HD-A Comfort je ideálním partnerem pro sekání velkých travnatých ploch. Pohodlné, efektivní a se špičkovými výsledky: s ním objevíte krásné stránky sečení. Pokud potřebujete zahradní traktor s ještě větší rezervou výkonu, doporučujeme T 16-103.7 HD V2, který je vybaven motorem V-Twin. Náš tip: Se širokým sortimentem příslušenství je zahradní traktor solo® by AL-KO skutečným všestranným pomocníkem.

Výhody

Our lawn tractors are designed to be easy to mount and dismount whilst also providing a high degree of legroom for comfort during use.

The striking appearance, the clear lines and the excellent workmanship make our lawn tractors eye-catching and stylish.

Our lawn tractors feature torsionally rigid, durable and very stable frames with a sophisticated design providing the protection of moving parts.

The large-volume gras catcher box warns the user with an acoustic signal as soon as the box is full.

Technická specifikace

Značka solo by AL-KO
Produktová řada COMFORT pro
Pracovní šířka v cm 103 CM
Šířka záběru v cm 103 CM
Model motoru 024
Výkon v kW 7.5 KW
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 452
Počet otáček v ot./min 2450
Počet válců motoru 1
Elektrický start ano
Automatický sytič ne
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Průměr předního kola v palcích 15X6.0-6
Hmotnost netto v kg 230 KG
Světlomety 004
Hodnota vibrací (m/s^2) 4
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Objem sběrného koše v litrech 220 L
Typ žacího ústrojí dvounožové
Rozměr hloubka v cm bez kartón 110 CM
se sběrným košem ano
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 90
Hodnota K (m/s^2) 2
Boční výhoz ne
Typ nožové spojky elektromagnetický
Pohon sekačky lze vypnout ano
Rychlost vzad max. km/h 4 KMH
Sběr ano
Rychlost vpřed max. km/h 9 KMH
Výkon zařízení v kW 7.5
Pohon Nožní hydrostat T3
Elektrické vyprazdňování koše ne
Vhodná plocha do m² 7000
Konektivita žádný / žádné
Akustický výkon LwA[dB(A)] 98
Rozměr délka v cm bez kartónu 239 CM
Uzávěrka diferenciálu Ne
Typ displeje bez
Rozměr výška v cm bez kartónu 114 CM
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Počet nožů 2 ST
Průměr zadního kola v palcích 18X8.5-8
Garantovaná hlučnost [db (A)] 100
Funkce mulčování Volitelně
Ukazatel naplnění koše ano
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.