Traktor T15-93.9 Hd-a Black Edition

Produktové číslo: 119932 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nejvyšší komfort díky jednoduchému a přehlednému ovládání
  • Pohodlné vyprázdnění sběrného koše pomocí teleskopické páky a s akustickým signálem naplnění
  • Spolehlivé dvounožové žací ústrojí uložené v kuličkových ložiscích
  • Nožní hydrostat a ergonomicky uspořádané pedály
  • Široká kola pro optimální trakci
  • Optimální a komfortní posed
  • Celoroční využití díky širokému výběru příslušenství - od jara do zimy

Odhalte příjemnější stránky sečení trávy s naším zahradním traktorem z řady Black Edition. Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition vyniká především obratností a s osvědčeným výkonným motorem AL-KO PRO představuje ideálního pomocníka pro středně velké zahrady.


Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition

Kvalitní materiály, vývoj v Německu, výroba v Rakousku - to jsou přednosti zahradního traktoru AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition. Větší travní plochy posečete s tímto výkonným traktorem efektivně a především pohodlně. Přitom je tento traktor velmi obratný i pro práci v členitější zahradě. K traktoru je možné zakoupit množství příslušenství, jako např. řádkovač, sněhovou radlici, přívěsný vozík atd. Jednoduše demontovatelné žací ústrojí z něj činí multitalent vhodný jak pro léto, tak i zimu. Pokud hledáte všestranný zahradní traktor za atraktivní cenu, můžeme Vám AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition vřele doporučit.


Technické údaje AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition

Zahradní traktor AL-KO z řady Black Edition je s šířkou záběru 93 cm ideální pro efektivní a rychlé posečení travnatých ploch střední velikosti. Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 7,7 kW, s nízkou úrovní vibrací. Výška sečení je snadno nastavitelná v 6 krocích v rozsahu 30 - 80 mm. Žací ústrojí s ocelového plechu se vyznačuje dlouhou životností a osvědčený dvounožový žací systém zaručuje perfektní střih trávníku. Žací ústrojí je také možné rychle a jednoduše demontovat, čímž je usnadněna údržba nebo servis.
Na přední část traktoru AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition je možné v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako zahradní válec nebo přívěsný vozík Vám zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Velká kola traktoru o průměru 18“ zajistí perfektní trakci na každém povrchu a snadné překonání nerovností. Posečená tráva je odváděna do sběrného koše o objemu 220 l. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant a přehledně uspořádané ovládací prvky.


Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition Kde koupit & Alternativy

.Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition je Váš spolehlivý pomocník při údržbě středně velkých travnatých ploch, pohodlně a efektivně. Pokud sháníte zahradní traktor s možností mulčování, doporučili bychom Vám typ AL-KO T 13-93.7 HD.
Náš TIP: Zahradní traktory AL-KO Black Edition využijete na své zahradě po celý rok. Vyberte si také příslušenství k Vašemu zahradnímu traktoru.


Technická specifikace

Značka AL-KO
Produktová řada Classic
Pracovní šířka v cm 93 CM
Šířka záběru v cm 93 CM
Model motoru 024
Výkon v kW 7.7 KW
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 452
Počet otáček v ot./min 2600
Počet válců motoru 1
Elektrický start ano
Automatický sytič ne
Rozměr výška v cm bez kartónu 118 CM
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Rozměr hloubka v cm bez kartón 102 CM
Výkon zařízení v kW 7.7
Garantovaná hlučnost [db (A)] 100
Průměr předního kola v palcích 15X6.0-6
Funkce mulčování Volitelně
Typ nožové spojky elektromagnetický
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 89
Pohon Nožní hydrostat T2
Hodnota K (m/s^2) 2
Boční výhoz ne
Průměr zadního kola v palcích 18X8.5-8.5
Elektrické vyprazdňování koše ne
Vhodná plocha do m² 4500
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Typ displeje bez
se sběrným košem ano
Funkce 2v1
Rozměr délka v cm bez kartónu 239 CM
Pohon sekačky lze vypnout ano
Světlomety 004
Akustický výkon LwA[dB(A)] 98
Typ žacího ústrojí dvounožové
Počet nožů 2 ST
Hmotnost netto v kg 224 KG
Rychlost vpřed max. km/h 8 KMH
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Objem sběrného koše v litrech 220 L
Uzávěrka diferenciálu Ne
Ukazatel naplnění koše ano
Hodnota vibrací (m/s^2) 4
Sběr ano
Rychlost vzad max. km/h 3.5 KMH
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)
Manuál 3 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.