Štípací kříž pro vertikální štípače řady LSV

Produktové číslo: 113629 Tato položka je nedostupná
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
 • Určen pro rozštípnutí větších polen na čtyři díly
 • Vhodný i pro tvrdé a houževnaté dřevo
 • Snadná montáž
 • Vyroben z tvrzené oceli

Kompatibilní s vertikálními štípači řady LSV:

 • Vertikální štípač AL-KO LSV 6
 • Vertikální štípač AL-KO LSV 8

 • Štípací kříž pro Váš vertikální štípač AL-KO

  Originální štípací kříž pro vertikální štípače AL-KO – LSV 6, LSV 8. Speciálně tvarovaný štípací kříž, vyrobený z tvrzené oceli zajistí optimální přenesení štípacího tlaku na poleno, a to až 8 t. S ním lze bez námahy rozštípnout i větší polena (i tvrdé a houževnaté dřevo) na čtyři díly. Výhodou je výrazné urychlení práce oproti standardnímu štípacímu klínu. Štípací kříž je možné v případě potřeby několika pohyby sundat či vyměnit.


  Příslušenství ke štípačům AL-KO: Kde koupit

  Originální příslušenství ke štípačům AL-KO můžete koupit přímo v našem webshopu nebo u některého z našich prodejců. Nabízíme speciální štípací kříž, štípací klín nebo originální hydraulický olej pro vertikální i horizontální štípače AL-KO.


  Technická specifikace

  Značka AL-KO

  Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

  Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

  Použití dat

  AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

  Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.