Nožový kotouč k Robolinho® 300 / 500

Produktové číslo: 127466 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • <h3>Vhodné pro následující modely:</h3>Robolinho® 500 E
  • Robolinho® 300
  • Robolinho® 500 W, E, I
Prod. č.: 119833 Nedostupné
17 990,00 Kč *
Prod. č.: 119925 Nedostupné
21 990,00 Kč *
Prod. č.: 119991 Omezené množství
16 990,00 Kč *
Prod. č.: 127618 Nedostupné
19 990,00 Kč *

 

Nožový kotouč včetně nožů pro Vaší robotickou sekačku Robolinho®

 

Originální nožový kotouč AL-KO se záběrem 20 cm pro robotické sekačky AL-KO Robolinho® řady 500. Kotouč je dodáván včetně nožů. Díky dvojnožovému mulčovacímu systému je výrazně zredukováno znečištění sekačky trávou. Nože z tvrzené oceli mají dlouhou životnost a tedy delší interval výměny. Balení obsahuje nožový kotouč včetně namontovaných nožů - je tedy připraven k použití.

Vhodné pro typy:
Robolinho® 300
Robolinho® 500 W, E, I

Technická specifikace

Značka AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.