MTA 42.2 Li 36V

Produktové číslo: 127647 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Prodlužovací rukojeť pro nůžky na živý plot HTA 4245.2 a vysoké nůžky CSA 4220.2 Dodatečné prodloužení o 80 cm
  • Dodatečné prodloužení o 80 cm
  • Robustní hliníková násada

Dosáhněte vysoko s prodloužením hřídelové násady solo® by AL-KO MTA 42.2

Pracujete s naším akumulátorovým multifunkčním nářadím solo® by AL-KO MT 42.2?
Tímto způsobem prodloužení pak můžete prodloužit dosah o 80 cm. Jednoduše rozšiřte svůj akční rádius při použití vysokých nůžek na živý plot solo® od AL-KO HTA 4245.2 nebo vysokého nástavce CSA 4220.2. Vložte prodlužovací díl do hřídele MultiTool a je to.

Nástavec hřídele je vyroben z robustního hliníku a zajišťuje tak dlouhou životnost.

Kupte si nástavec hřídele solo® by AL-KO MTA 42.2

Tuto prodlužovací násadu solo® by AL-KO MTA 42.2 zakoupíte u nás v internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127647
Kód zboží EAN 4003718063127
Hmotnost netto v kg 0.5 KG
Hmotnost brutto v kg 0.66 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 80 CM
Produktová řada PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.