Lawnmower 5.1 Sp-s Easy

Lawnmower 5.1 Sp-s Easy

Produktové číslo: 113607 Tato položka je nedostupná
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma

Technická specifikace

Typ pohonu Benzínový
Hmotnost netto v kg 34.5 KG
Pohon kol 1 rychlostní pohon
Objem sběrného koše v litrech 60 L
Hmotnost brutto v kg 38.8 KG
Materiál sběrného koše Tkanina
Materiál krytu ocel
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Funkce mulčování ano
Funkce 4v1
Boční výhoz ano
Průměr předního kola v mm 200 MM
Průměr zadního kola v mm 250 MM
Rychlost vpřed max. km/h 3.5 KMH
Kola s kuličkovými ložisky ano
Délka krabice v cm 94 CM
Šířka záběru v cm 51 CM
Produktová řada Classic
Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál (3.19MB)
Manuál (16.18MB)
Manuál (7.28MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.