Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky k vyřízení v roce 2022 je nutné odeslat nejpozději 15.12. V termínu od 19.12.2022 do 2.1.2023 nebude již možné objednávky zpracovat. Děkujeme za pochopení !
Lawnmower 5.1 Sp-s Easy

Lawnmower 5.1 Sp-s Easy

Produktové číslo: 113607 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma

Technická specifikace

Značka AL-KO
Šířka záběru v cm 51 CM
Produktová řada Classic
Objem sběrného koše v litrech 60 L
Pohon kol 1 rychlostní pohon
Materiál krytu ocel
Kola s kuličkovými ložisky ano
Funkce 4v1
Materiál sběrného koše Tkanina
Typ pohonu Benzínový
Průměr předního kola v mm 200 MM
Sběr ano
Průměr zadního kola v mm 250 MM
se sběrným košem ano
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Boční výhoz ano
Funkce mulčování ano
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.