Kultivační radlice pro MH 770

Produktové číslo: 113973 Tato položka je nedostupná
Opět dostupné: 23.07.2024
Včetně 21% DPH, . .
  • Vhodné pro motorový kultivátor AL-KO MH 770
  • Robustní provedení z ocelového plechu
  • Pro přípravu a kultivaci zeminy
  • Pro snadné řádkování

Kultivační radlice pro benzínový kultivátor AL-KO MH 770

Nesená radlice je ideální pro hromadění půdy a vytváření řad rostlin. Vyrobeno z vysoce kvalitní lakované oceli.

Kupte si AL-KO radlici 770

Kupte si nyní radlici 770 v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pro váš motorový kultivátor MH 770 jsou k dispozici další přídavné díly, jako je pluh na brambory (č. položky 113976), záhonový pluh (č. položky 113975) nebo sada ocelových kol (č. položky 113977).

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113973
Kód zboží EAN 4003718063240
Hmotnost netto v kg 2.34 KG
Hmotnost brutto v kg 2.7 KG
Značka AL-KO

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (8.56MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (110.06KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.