Kultivační radlice pro MH 770

Produktové číslo: 113973 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Vhodné pro motorový kultivátor AL-KO MH 770
  • Robustní provedení z ocelového plechu
  • Pro přípravu a kultivaci zeminy
  • Pro snadné řádkování

Kultivační radlice pro benzínový kultivátor AL-KO MH 770

Nesená radlice je ideální pro hromadění půdy a vytváření řad rostlin. Vyrobeno z vysoce kvalitní lakované oceli.

Kupte si AL-KO radlici 770 a alternativy

Kupte si nyní radlici 770 v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pro váš motorový kultivátor MH 770 jsou k dispozici další přídavné díly, jako je pluh na brambory (č. položky 113976), záhonový pluh (č. položky 113975) nebo sada ocelových kol (č. položky 113977).

Technická specifikace

Hmotnost netto v kg 2.34 KG
Hmotnost brutto v kg 2.7 KG
Délka krabice v cm 41 CM
Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál (8.56MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (110.06KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.