Comfort 38 P Combi care

Produktové číslo: 112799 Omezené množství
Odešleme nejpozději 19.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nezávislý na elektrické síti, bez obtěžujících kabelů, flexibilní v nasazení
  • Silný benzínový motor s výkonem 1,3 kW
  • Široký záběr pro efektivní práci
  • Perfektní ergonomie díky nastavitelnému držadlu
  • Dodáváno včetně vertikutačního válce, provzdušňovacího válce a sběrného koše

Benzínový vertikutátor AL-KO Combi Care 38 P Comfort představuje ideálního pomocníka při péči o Vaší zahradu. Díky svojí obratnosti a nezávislosti na el. síti se hodí pro údržbu travních ploch do 1200 m².

Benzínový vertikutátor AL-KO Combi Care 38 P Comfort

 

S benzínovým vertikutátorem AL-KO Combi Care 38 P Comfort můžete ve Vaší zahradě pracovat rychle a efektivně – bez kabelu a nabíjení akumulátoru. Díky robustní konstrukci a obratnosti se tento stroj hodí téměř do každé zahrady – i pro velké travnaté plochy, kde by délka kabelu nestačila, nebo není k dispozici el. síť. Funkce 3v1: vertikutace, provzdušnění, sběr do koše. Výškově nastvitelné držadlo napomáhá snížení únavy i při dlouhotrvající práci. Nechte Váš trávník nadýchat se čerstvého vzduchu a dopřejte mu přístup k živinám a hnojivu.

Technické detaily - AL-KO Combi Care 38 P Comfort

 

O pohon vertikutátoru AL-KO Combi Care 38 P Comfort se stará benzínový motor o výkonu 1,3 kW, který pracuje nezávisle na délce kabelu či době nabíjení akumulátoru i na velkých plochách. S pracovní šířkou 38 cm je zajištěna příjemná práce a rychlý postup i na větších plochách. Hloubka záběru je snadno nastavitelná v pěti stupních. Vertikutační válec je osazen čtrnácti ocelovými noži, které zajišťují Vašemu vertikutátoru AL-KO Combi Care 38 P Comfort dlouhou životnost. Mech, plevel a zbytky trávy budou trvale odstraněny. Vertikutační válec může být snadno pomocí několika pohybů vyměněn za provzdušňovací válec, který pomocí ocelových pružin zajistí přístup vzduchu k Vašemu trávníku. Provzdušňovací válec a látkový sběrný koš o objemu 55 l jsou součástí balení. Podpěrná zadní kolečka zajišťují správnou polohu stroje při práci a usnadňují pohyb vpřed.

Kupte si benzínový vertikutátor AL-KO Combi Care 38 P Comfort

 

Benzínový vertikutátor AL-KO Combi Care 38 P Comfort můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich prodejců. Pokud sháníte vertikutátor pro menší plochy, doporučili bychom vám akumulatorový vertikutátor z řady 36 V – AL-KO SF 4036. Pokud byste raději bezhlučný provoz elektrického vertikutátoru napájeného ze sítě, doporučujeme variantu AL-KO Combi Care 38 E Comfort.

 

...

Technická specifikace

Produktové číslo 112799
Kód zboží EAN 4003718042238
Hmotnost netto v kg 20.94 KG
Rozměr hloubka v cm bez kartón 55 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 106 CM
Hmotnost brutto v kg 23.46 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 109 CM
Materiál krytu odolný plast
Pracovní šířka frézy v cm 38 CM
Počet ocelových nožů 14
Maximální hloubka řezu 17 MM
Minimální hloubka řezu 2 MM
Pracovní šířka válce cm 37 CM
Scarifying Max Depth (mm) 17 MM
Scarifying Min Depth (mm) 2 MM
Počet nožů na válci 24
Možnost provzdušňování ano
Garantovaná hlučnost [db (A)] 99
Petrol Engine E10 OK? Yes
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort

Zdroj energie

Typ pohonu Benzínový

Ovládání

Nastavitelná výška rukojeti ano
Sklopná rukojeť ano

Pracovní plocha

Vhodná plocha do m² 1200 QM
Ukazatel naplnění koše ne
Objem sběrného koše v litrech 55 L
Materiál sběrného koše Tkanina

Pohonný systém

Průměr zadního kola v mm 65 MM
Průměr předního kola v mm 205 MM
Kola s kuličkovými ložisky ne

Motor

Automatický sytič ne
Objem palivové nádrže v l 1.2 L
Elektrický start ne
Objem v ccm 53
Počet otáček v ot./min 6100
Výkon v kW 1.3 KW
Primer ano
Počet válců motoru 1

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (9.96MB)
Manuál (4.02MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (234.2KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.