Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky k vyřízení v roce 2022 je nutné odeslat nejpozději 15.12. V termínu od 19.12.2022 do 2.1.2023 nebude již možné objednávky zpracovat. Děkujeme za pochopení !

Benzínová sekačka SOLO 5271 VS-B

Produktové číslo: 127609 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Pohodlný variabilní pohon kol pro snadné sekání trávníku
  • Velmi výkonný motor Briggs&Stratton o výkonu 3,2 kW
  • Extra vysoké a aerodynamické tělo sekačky pro dokonalé výsledky sečení a sběru
  • XXL kola s terénním profilem pro snadnou obsluhu
  • Dlouhá životnost a odolnost díky hliníkovým výztuhám
  • Kokpit s polstrovanou rukojetí a ergonomicky umístěnými ovládacími prvky
  • Centrální nastavení výšky sečení jednou rukou
  • 70 litrový sběrný koš s ukazatelem naplnění

Benzínové sekačky na trávu produktové řady solo® by AL-KO s variabilním pohonem kol, nabízejí vysokou úroveň komfortu a vyznačují se nejvyšší kvalitou, životností a spolehlivostí.


Benzínová sekačka solo® by AL-KO 5271 VS-B

Benzínové sekačky na trávu produktové řady solo® by AL-KO jsou dokonalé v každém detailu. Kvalita, spolehlivost a extrémně dlouhá životnost je zaručena především tím, že jsou tyto sekačky vyvinuty v Německu a vyrobeny v Rakousku.


Technická specifikace benzínové sekačky 5271 VS-B

Benzínová sekačka na trávu 5278 VS-B se šířkou záběru 51 cm je ideálním partnerem pro středně velké a velké zahrady do 1800 m². Výšku sečení lze nastavit centrálně jednou rukou v rozmezí od 30 mm do 80 mm. Motor Briggs & Stratton EXi s výkonem 3,2 kW poskytuje potřebný výkon při sekání velkých travnatých ploch s podstatně nižší spotřebou oleje a také poskytuje skvělý výkon pro pohon kol s proměnlivým nastavením rychlosti. S touto benzínovou sekačkou na trávu je díky funkci 4INONE možné sečení, sběr, mulčování a boční vyhazování posekané trávy. Velká kola XXL s kuličkovými ložisky a ergonomicky tvarovaná řídítka s prémiovým kokpitem zvyšují komfort při ovládání sekačky 5278 VS-B. Vysoké aerodynamické šasí z ocelového plechu umožňuje obzvláště efektivní zachycení posekané trávy v 70 litrovým sběrným koši s ukazatelem naplnění.


Nákup benzínové sekačky 5278 VS-B a alternativy

Jednoduše si kupte benzínovou sekačku na trávu solo® by AL-KO 5278 VS v našem e-shopu nebo u vašeho nejbližšího autorizovaného prodejce. Benzínová sekačka na trávu solo® by AL-KO 5278 VS poskytuje účinnou podporu při udržování vaší zahrady za atraktivní cenu. Chcete benzínovou sekačku na trávu s elektronickým startovacím systémem? Pak doporučujeme benzínovou sekačku na trávu solo® by AL-KO 4757 VSI.

Technická specifikace

Výkon v kW 3.2 KW
Značka solo by AL-KO
Šířka záběru v cm 51 CM
Model motoru B&S Series 875 Exi
Objem v ccm 190
Typ motoru 4-taktní
Počet otáček v ot./min 2800
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Automatický sytič ano
Produktová řada Premium
Nastavitelná výška rukojeti ano
Způsob nastavení výšky rukojet Prémiové hliníkové uložení
Typ rukojeti: řídítka Ergonomický povrch rukojeti
Sklopná rukojeť ano
Kokpit sekačky s kokpitem PRO
Výkon zařízení v kW 3.2
Pohon kol plynule nastavitelný pohon kol
Funkce mulčování ano
Hmotnost netto v kg 42.5 KG
Max Airflow Technology Ano
se sběrným košem ano
Sběr ano
Funkce 4v1
Objem sběrného koše v litrech 70 L
Rychlost vpřed max. km/h 4.5 KMH
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Pohon sekačky lze vypnout ne
Ukazatel naplnění koše ano
Typ pohonu Benzínový
Kola s kuličkovými ložisky ano
Počet nožů 1 ST
Typ nože Broušený diamantem
Boční výhoz ano
Hodnota K (m/s^2) 1
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Průměr zadního kola v mm 280 MM
Materiál krytu ocel
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Varianta krytu sekačky Highline
Akustický výkon LwA[dB(A)] 94
Průměr předního kola v mm 200 MM
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.