AKU bederní pás solo® by AL-KO BB 40

Produktové číslo: 127573 Tato položka je nedostupná
Opět dostupné: 23.07.2024
Včetně 21% DPH, . .
  • Nový bederní pás pro solo® by AL-KO BB 40, umožňuje napájet profesionální přístroje řady solo® by AL-KO 36 V díky dvěma bateriím 36 V. Vysoký komfort díky úplnému polstrování
  • Optimální volnost pohybu díky dvěma držákům kabelu
  • Příjemné rozložení tlaku za pomocí antivibračních silikonových polštářků
  • Dlouhá pracovní doba díky druhé baterii. AKU baterie <b>nejsou</b> součástí balení

TIP pro vás

S volitelným příslušenstvím v podobě adaptéru 36 V (Prod. č. 127579) můžete s tímto bederním pásem ovládat i kompletní řadu ručních přístrojů řady 36 V.


Bederní pásl BB 40 Nákup

Jednoduše nakupte u našich autorizovaných prodejců, nebo z pohodlí vašeho domova prostřednictvím našeho e-shopu.


. Nový bederní pás pro solo® by AL-KO BB 40, umožňuje napájet profesionální přístroje řady solo® by AL-KO 36 V díky dvěma bateriím 36 V.
...

Technická specifikace

Produktové číslo 127573
Kód zboží EAN 4003718060713
Značka solo® by AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu AKU
Počet přihrádek na baterii 1 ST
Počet rezervních pouzder na ba 1 ST
Akumulátorová řada AL-KO 36 V, AL-KO Power 36V
Kompatibilní baterie 113280, 113524

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (1.38MB)
Prod. č.: 127579 Omezené množství
390,00 Kč
Včetně 21% DPH . .

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.