BB 40 Adaptér 36 V

Produktové číslo: 127579 Omezené množství
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
113786
BBA 40 36 V Podrobnosti
36 V Adaptér pro bederní pás BB 40 (Prod. č. 127573).
S tímto adaptérem, můžete používat kompletní sortiment ručních přístrojů řady 36 V.
...

Technická specifikace

Produktové číslo 127579
Kód zboží EAN 4003718060799
Hmotnost netto v kg 0.2 KG
Značka solo® by AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO 36 V

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (1.38MB)
Prod. č.: 127573 Nedostupné
1 390,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.