Nyní ušetříte!

V této sekci vám nabízíme výběr různých produktů a speciálních nabídek. Naleznete zde nejnovější zahradní nářadí pro péči o váš trávník, zeleň a půdu, sezónní příslušenství, čerpadla na vodu a mnoho dalšího. Jelikož se jedná o omezenou nabídku, nelze bohužel zaručit trvalou dostupnost těchto produktů. Neváhejte a objednejte si produkty AL-KO za bezkonkurenční ceny.

Více informací o aktuálních slevách a výprodejích >
Nebyly nalezeny žádné filtry
Produkty nebyly nalezeny
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Výprodej - speciální nabídky, jednotlivé položky a speciální nabídky

V prodeji AL-KO najdete rozsáhlý výběr reklamního zboží, jednotlivých položek a speciálních nabídek. Ať už sekačky na trávu, vyžínače, vertikutátory, motorové pily nebo různé doplňky: V prodeji nabízíme atraktivní nabídky za nízké ceny po celý den. Najdete zde správné zahradní nářadí pro každou potřebu.

V souladu s naším heslem „Kvalita pro život“ vám náš prodej AL-KO nabízí nekompromisní kvalitu za bezkonkurenční ceny. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je okamžitě nakupovat a získat obrovské slevy. Jelikož jsou některé zahradní nářadí jedinečné, nemůžeme bohužel zaručit delší dostupnost. Akční ceny jsou možné pouze u online objednávek, nevztahují se na nákupy v naší prodejně.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.