Zákaznický servis | Zpětné zavolání

Zákaznický servis | Osobní rada

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se vám zpět

Pokud potřebujete poradit s nákupem sekačky, nebo dalším sortimentem AL-KO a solo® by AL-KO, zanechte nám na sebe telefonický kontakt a e-mailovou adresu, ozveme se vám zpět. Vyplňte formulář níže, a my vás budeme kontaktovat do 24 hodin. Dotazy vyřizujeme rychle a dodržujeme pořadí. Těšíme se na váš dotaz.


Jednoduše si vyžádejte odbornou radu

Vyplňte tento formulář a jeden z našich odborníků vás bude kontaktovat telefonicky.

Výhody

l Individuální přístup
l Veškeré informace obdržíte přímo prostřednictvím telefonu
l Pomůžeme vám s procházením stránek a vyplňováním formulářů
l Verschlüsselte Verbindungen für Ihre Sicherheit

Je to tak snadné
l Vyplňte formulář
l Kontaktuje vás náš odborný poradce
l Projdeme společně vaše dotazy


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.