DRTIČ ZAHR.OD EL SOLO BY AL-KO DUO 2500

Produktové číslo: 119684 Tato položka je nedostupná
Termín dostupnosti produktu zjišťujeme.
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
...

Technická specifikace

Produktové číslo 119684
Kód zboží EAN 4003718353723
Hmotnost netto v kg 51 KG
Maximální průměr v cm 4 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 115
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada Premium

Motor

Výkon motoru ve wattech 2500 W

Pohonný systém

Kola s kuličkovými ložisky ano

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (3.36MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (69.7KB)
Včetně 21% DPH . .

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.