Drtič Odpadu El. Easy Crush 2800 Lh

Produktové číslo: 112853 Tato položka je nedostupná
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Robustní válcový řezací systém
  • Drtí větve o síle až 42 mm
  • Bezhlučný provoz
  • Stabilní konstrukce
  • Extra velký vstupní otvor
  • Velká pojezdová kola
  • Integrovaný koš o objemu 48 L

...

Technická specifikace

Produktové číslo 112853
Kód zboží EAN 4003718043280
Hmotnost netto v kg 29 KG
Maximální průměr v cm 4 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 90
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO
Ukazatel naplnění koše ne
Objem sběrného koše v litrech 48 L

Motor

Výkon motoru ve wattech 2800 W

Pohonný systém

Kola s kuličkovými ložisky ne

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (3.06MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.