Benzínový vysavač listí SOLO 750 P

Produktové číslo: 127141 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
Výkonný vysavač listí s pracovní šířkou 75 cm a 2,0 kW silným motorem Briggs & Stratton vysává a vysává a vysává – i když jde o mokré nebo vlhké listí na zelených plochách a cestách. Aby bylo možné zbavit listí a nečistot i ty nejmenší rohy, je jako příslušenství praktická sací hadice s tryskou. Ergonomické držadlo s bezpečnostním vypínačem Boční zip pro snadné vyprazdňování Tělo z ocelového plechu opatřené práškovou barvou Robustní dvouosé provedení Kola s kuličkovými ložisky

Technická specifikace

Objem sběrného koše v litrech 200 L
Produktová řada Premium
Hmotnost brutto v kg 42.26 KG
Hodnota K (m/s^2) 2
Akustický výkon LwA[dB(A)] 96
Hmotnost netto v kg 36.1 KG
Nastavení výšky sání Jednotlivá kola - 4 polohy
Objem v ccm 140
Typ motoru 2-taktní
Hodnota vibrací (m/s^2) 6
se sběrným košem ano
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Primer ano
Garantovaná hlučnost [db (A)] 98
Výkon v kW 2 KW
Počet válců motoru 1
Počet otáček v ot./min 3000
Typ pohonu Benzínový
Možnost vysávání listí? ano
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 86
Značka solo by AL-KO
Materiál sběrného koše Tkanina
Automatický sytič ne
Síla v HP 2 PS
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.