Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

Benzínový vysavač listí SOLO 442

Produktové číslo: 127380 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Až začne na podzim padat ze stromů listí, musejí být foukače a vysavače listí připraveny. Kompaktní solo by AL-KO 442 v sobě spojuje přednosti obou zařízení, takže je možné listí nejprve shr
  • Plynová fixace pro práci bez námahy
  • Nerovné vedení trubek pro dokonalé vyvážení
  • 2 foukací trysky s integrovanou ochranou rukou
  • Vysoký průtok vzduchu u funkce foukání
  • Elektrické jištění přípojných otvorů
  • Malá hmotnost a snadná manipulace

Technická specifikace

Typ pohonu Benzínový
Objem v ccm 27.6
Výkon v kW 0.8 KW
Počet otáček v ot./min 8300
Hmotnost netto v kg 4.8 KG
Počet válců motoru 1
Objem sběrného koše v litrech 55 L
Hmotnost brutto v kg 8.5 KG
Materiál sběrného koše Tkanina
Objem palivové nádrže v l 0.45 L
Ukazatel naplnění koše ne
Možnost vysávání listí? ano
Rychlost vzduchu při foukání 260 KMH
Objem vzduchu v m³/h 600 MQH
Délka krabice v cm 53 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 109
Síla v HP 1.1 PS
Přípojka potrubí 2
Produktová řada Comfort
Značka solo® by AL-KO
Návod k produktu Manuál (7.87MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (102.92KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.