Elektrická řetězová pila SOLO 621

Produktové číslo: 127253
NoStockAndUnderStockNotAllowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma

Technická specifikace

Typ pohonu Elektrický
Výkon motoru ve wattech 2500 W
Hmotnost netto v kg 4.3 KG
Hmotnost brutto v kg 5.98 KG
Napínání řetězu bez nářadí
Typ struny poloviční klín
Délka krabice v cm 52 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 106
Pilový řetěz 3/8"
Délka nože v cm 40 CM
Členění 3/8" special
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada Premium
Návod k produktu Manuál (5.04MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (734.99KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.