Elektrická řetězová pila SOLO 621

Produktové číslo: 127253
NoStockAndUnderStockNotAloowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0 Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
Tato výkonná elektrická řetězová pila s klidným chodem je ideální pro práce v uzavřených prostorech nebo v blízkosti domu, například na stavbě nebo při řezání palivového dřeva. 2,5 kW silný motor přitom má velký točivý moment, nastavení a napínání řezacího ústrojí 40 cm se spec. řetězem 3/8“ bez nářadí je pak maximálně komfortní.

Technická specifikace

Výkon motoru ve wattech 2500 W
Značka solo by AL-KO
Produktová řada Premium
Napínání řetězu bez nářadí ano
Napínání řetězu bez nářadí
Členění 3/8" special
Délka nože v cm 40 CM
Hmotnost netto v kg 4.3 KG
Hodnota vibrací (m/s^2) 5
Pohonná jednotka 57 E / .050" / 1,3MM
Brzda řetězu ano
Akustický výkon LwA[dB(A)] 103
Pilový řetěz 3/8"
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Garantovaná hlučnost [db (A)] 106
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 90
Mazání řetězu automaticky
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Typ pohonu Elektrický
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.