Benzínová řetězová pila AL-KO BKS 3835

Produktové číslo: 113185 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma

Zákazníci také často kupují...

2 990,00 Kč
Tento produkt

Celková cena za všechny produkty

3 219,00 Kč *

Výkonné 2taktní motory s tlumením vibrací vysoká tažná síla a řezací výkon systémová brzda a ochranná clona na ruce s rychlým zastavením řetězu automatické mazání řetězu.

Technická specifikace

Automatický sytič ano
Členění 3/8" special
Typ pohonu Benzínový
Vyměnitelný vzduchový filtr ano
Pilový řetěz 3/8"
Napínání řetězu bez nářadí ne
Napínání řetězu s nářadím
Primer ano
Typ motoru 2-taktní
Počet válců motoru 1
Produktová řada Easy
Brzda řetězu ano
Značka AL-KO
Mazání řetězu automaticky
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.