Nůžky Na Živý Plot Ht 550

Produktové číslo: 112680 Tato položka je nedostupná
Robustní kryt. Bezpečnostní kabel Safety. Diamantem broušené nože.Integrovaná vodováha.

Technická specifikace

Akustický výkon LwA[dB(A)] 97
Počet otáček v ot./min 3200
Hmotnost netto v kg 3.6 KG
Princip sečení protiběžný bezpečnostní nůž
Typ nože Broušený diamantem
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 86
Garantovaná hlučnost [db (A)] 98
Značka AL-KO
Výkon motoru ve wattech 550 W
Produktová řada Comfort
Délka řezu v mm 520 MM
Hodnota vibrací (m/s^2) 2.9
Hmotnost brutto v kg 4.65 KG
Maximální šířka řezu v mm 18 MM
Typ pohonu Elektrický
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.