Zahradní traktor T 22-105.1 HD-A V2

Produktové číslo: 127621 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Rychlé sekání díky širokému 105 cm žacímu ústrojí
  • Plynulý hydrostatický pohon
  • Velkoobjemový sběrný koš s akustickým signálem naplnění
  • Ergonomické pedály a ovládací prvky v zorném poli
  • Výkonný dvouválcový motor 12,2 kW s nízkými vibracemi a žací ústrojí s kuličkovými ložisky
  • Velké a široké pneumatiky šetrné k trávníku

Pokud chcete udržovat velké plochy od jara do zimy, doporučujeme zahradní traktor solo® by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2

 

Zahradní traktor T 22-105.1 HD-A V2

2 válce, 2 nože! Pokud chcete efektivně sekat velké trávníky, doporučujeme zahradní traktor solo® by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2. Optimální trakce v obtížném terénu. Jakmile se posadíte na zahradní traktor a nastartujete, už se vám nebude chtít vystoupit. Náš vymazlený zahradní traktor na údržbu velkých zahrad je nadchne každého. Díky širokému sortimentu příslušenství a nástaveb pro zahradní traktory, můžete jej používat různými způsoby, například při úklidu sněhu, rozmetání hnojiv nebo uvítáte připojení přívěsného vozíku.

 

Technická specifikace zahradního traktoru T 22-105.1 HD-A V2

Zahradní traktor SOLO by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2 je osazen motorem AL-KO Pro 700 V2 s výkonem 12,2 kW při 2.450 otáčkách za minutu. Výšku 105 cm širokého žacího ústrojí lze nastavit v sedmi polohách od 30 mm do 90 mm. V zimě lze žací ústrojí snadno vyjmout kvůli údržbě nebo pro použití radlice na odklízení spadaného sněhu. Profesionální rám profilu C je obzvláště robustní a odolný proti zkroucení. Volitelně můžete využít příslušenství v podobě automatického vyprazdňování 310 litrového koše.
Údržba rozsáhlých travních ploch je také potěšením s velkými 20palcovými zadními koly, která hladce absorbují nerovnosti v terénu. Pedály pro jízdu vpřed a vzad jsou ergonomicky uspořádány vedle sebe pro intuitivní řízení. Zahradnímu traktoru snadno doplníte provozní kapaliny díky externímu hrdlu palivové nádrže. Nízký schod a velkorysý prostor pro nohy usnadňují nastupování a práci. Komfortní sedadlo lze individuálně nastavit v několika polohách.

 

Nákup zahradního traktoru T 22-105.1 HD-A V2 a alternativy

Nechte si zahradní traktor solo® by AL-KO doručit přímo na vaší zahradu specializovaným prodejcem AL-KO a začněte ihned sekat. Díky našemu prémiovému dodání vám odpadají veškeré starosti. Objednejte ještě dnes tento exkluzivní zahradní traktor, který vám bude dlouho a spolehlivě sloužit.
Větší model zahradního traktoru ze stejné řady solo® by AL-KO T23 125.6 HD V2 je vybaven přehledným elektronickým displejem a ještě širší 125 cm žacím ústrojím.

 

Výhody

Prémiové doručení až na vaší zahradu zajišťují odborně vyškolení prodejci z vašeho okolí. Naše prémiová služba zahrnuje dodávku smontovaného zahradního traktoru na zvolenou adresu včetně poučení o manipulaci a údržbě zahradního traktoru. Nasedat a jedeme...

Výhody

Our lawn tractors are designed to be easy to mount and dismount whilst also providing a high degree of legroom for comfort during use.

Individual pedals for forward and reverse driving provide comfortable, effective and intuitive mowing of the lawn.

Thanks to the ergonomic, extra-wide driver's seat, even mowing large areas is a pleasure. The seat can easily be adjusted forwards or backwards.

The large-volume grass collector box features an audible fill level alert which makes the user aware as soon as the collector is full to capacity.

Our lawn tractors feature torsionally rigid, durable and very stable frames with a sophisticated design providing the protection of moving parts.

The extra large tyres provide optimum traction on any surface and are gentle on the lawn.

The striking appearance, the clear lines and the excellent workmanship make our lawn tractors look impressive and eye catching in the garden

The bright LED headlights provide excellent working light in the dark. They are particularly helpful when using the lawn tractor for winter maintenance.

Should the tank be empty, the fuel tank can be filled quickly and conveniently via the external fuel filler flap.

Technická specifikace

Značka solo by AL-KO
Výkon v kW 12.2 KW
Produktová řada PREMIUM pro
Pracovní šířka v cm 105 CM
Šířka záběru v cm 103 CM
Model motoru 025
Objem v ccm 708
Typ motoru 4-taktní
Počet otáček v ot./min 2450
Počet válců motoru 2
Elektrický start ano
Automatický sytič ne
Hodnota K (m/s^2) 2
Funkce mulčování ano
Hodnota vibrací (m/s^2) 4
Rozměr hloubka v cm bez kartón 110 CM
Pohon Nožní hydrostat T3
Boční výhoz ne
Rozměr délka v cm bez kartónu 251 CM
Rychlost vzad max. km/h 4 KMH
Výkon zařízení v kW 9.1
Ukazatel naplnění koše ano
Typ nožové spojky elektromagnetický
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Elektrické vyprazdňování koše ne
Typ displeje bez
Sběr ano
Průměr předního kola v palcích 16X6.5-8
Vhodná plocha do m² 8000
Pohon sekačky lze vypnout ano
Objem sběrného koše v litrech 310 L
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Garantovaná hlučnost [db (A)] 100
se sběrným košem ano
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Akustický výkon LwA[dB(A)] 98
Světlomety Ano
Průměr zadního kola v palcích 20X10.0-8
Typ žacího ústrojí dvounožové
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 90
Hmotnost netto v kg 256 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 117 CM
Uzávěrka diferenciálu Ne
Rychlost vpřed max. km/h 9 KMH
Konektivita žádný / žádné
Počet nožů 2 ST
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)


Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.