Zahradní traktor T 22-105.1 HD-A V2

Produktové číslo: 127621 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Rychlé sekání díky širokému 105 cm žacímu ústrojí
  • Plynulý hydrostatický pohon
  • Velkoobjemový sběrný koš s akustickým signálem naplnění
  • Ergonomické pedály a ovládací prvky v zorném poli
  • Výkonný dvouválcový motor 12,2 kW s nízkými vibracemi a žací ústrojí s kuličkovými ložisky
  • Velké a široké pneumatiky šetrné k trávníku

Pokud chcete udržovat velké plochy od jara do zimy, doporučujeme zahradní traktor solo by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2

 

Zahradní traktor T 22-105.1 HD-A V2

2 válce, 2 nože! Pokud chcete efektivně sekat velké trávníky, doporučujeme zahradní traktor solo by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2. Optimální trakce v obtížném terénu. Jakmile se posadíte na zahradní traktor a nastartujete, už se vám nebude chtít vystoupit. Náš vymazlený zahradní traktor na údržbu velkých zahrad je nadchne každého. Díky širokému sortimentu příslušenství a nástaveb pro zahradní traktory, můžete jej používat různými způsoby, například při úklidu sněhu, rozmetání hnojiv nebo uvítáte připojení přívěsného vozíku.

 

Technická specifikace zahradního traktoru T 22-105.1 HD-A V2

Zahradní traktor SOLO by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2 je osazen motorem AL-KO Pro 700 V2 s výkonem 12,2 kW při 2.450 otáčkách za minutu. Výšku 105 cm širokého žacího ústrojí lze nastavit v sedmi polohách od 30 mm do 90 mm. V zimě lze žací ústrojí snadno vyjmout kvůli údržbě nebo pro použití radlice na odklízení spadaného sněhu. Profesionální rám profilu C je obzvláště robustní a odolný proti zkroucení. Volitelně můžete využít příslušenství v podobě automatického vyprazdňování 310 litrového koše.
Údržba rozsáhlých travních ploch je také potěšením s velkými 20palcovými zadními koly, která hladce absorbují nerovnosti v terénu. Pedály pro jízdu vpřed a vzad jsou ergonomicky uspořádány vedle sebe pro intuitivní řízení. Zahradnímu traktoru snadno doplníte provozní kapaliny díky externímu hrdlu palivové nádrže. Nízký schod a velkorysý prostor pro nohy usnadňují nastupování a práci. Komfortní sedadlo lze individuálně nastavit v několika polohách.

 

Nákup zahradního traktoru T 22-105.1 HD-A V2 a alternativy

Nechte si zahradní traktor solo by AL-KO doručit přímo na vaší zahradu specializovaným prodejcem AL-KO a začněte ihned sekat. Díky našemu prémiovému dodání vám odpadají veškeré starosti. Objednejte ještě dnes tento exkluzivní zahradní traktor, který vám bude dlouho a spolehlivě sloužit.
Větší model zahradního traktoru ze stejné řady solo by AL-KO T23 125.6 HD V2 je vybaven přehledným elektronickým displejem a ještě širší 125 cm žacím ústrojím.

 

Výhody

Prémiové doručení až na vaší zahradu zajišťují odborně vyškolení prodejci z vašeho okolí. Naše prémiová služba zahrnuje dodávku smontovaného zahradního traktoru na zvolenou adresu včetně poučení o manipulaci a údržbě zahradního traktoru. Nasedat a jedeme...

Technická specifikace

Pracovní šířka v cm 105
Výkon v kW 12.2
Šířka záběru v cm 103
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Automatický sytič ne
Produktová řada PREMIUM pro
Funkce mulčování ano
Přenos Nožní hydrostat T3
Objem v ccm 708
Průměr zadního kola v palcích 20X10.0-8
El. vyprazdňování koše ne
Pohon sekačky lze vypnout ano
Ukazatel naplnění koše ano
Objem sběrného koše v litrech 310
Typ displeje bez
Typ motoru 4-taktní
Počet válců motoru 2
Sběr ano
Vhodná plocha do m² 8000
Garantovaná hlučnost [db (A)] 100
Elektrický start ano
Hodnota K (m/s^2) 2
Značka solo by AL-KO
Světlomety 003
Model motoru 025
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 90
Počet nožů 2
Výkon zařízení v kW 9.1
Objem palivové nádrže v l 8
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Typ žacího ústrojí standardní
Hodnota vibrací (m/s^2) 4
Akustický výkon LwA[dB(A)] 98
Typ nožové spojky elektromagnetický
Počet otáček v ot./min 2450
Rychlost vpřed max. km/h 9
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Primer ne
Boční výhoz ne
se sběrným košem ano
Rychlost vzad max. km/h 4
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.