Traktor Zahr. Sba T20-105.7 Hd V2 solo® by AL-KO

Traktor Zahr. Sba T20-105.7 Hd V2

Produktové číslo: 127435
OxSaleableIsNotOne: 0
Včetně 21% DPH, plus delivery charges

Technická specifikace

Produktové číslo 127435
Kód zboží EAN 4003718057522
Hmotnost netto v kg 288 KG
Hmotnost brutto v kg 355 KG
Délka krabice v cm 220 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 100
Značka solo® by AL-KO
Elektrické vyprazdňování koše ne
Objem sběrného koše v litrech 310 L
Materiál sběrného koše Tkanina

Systém sečení

Šířka záběru v cm 105 CM
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Funkce mulčování ano
Boční výhoz ano

Chytré funkce

Konektivita žádný / žádné
Připojovací modul no retrofit kit available

Pohonný systém

Pohon Nožní hydrostat T2
Průměr předního kola v palcích 16X6.5-8

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.