TRAKTOR T23-125.2 HD V2 SD SOLO BY AL-KO

Produktové číslo: 127653 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Displej Smart-Drive a převodovka G700
  • Rychlé posečení velkých ploch díky extra širokému záběru 125 cm
  • Tempomat pro plynulý pohyb
  • Standardně instalovaný nárazník a litinová náprava
  • Nízké těžiště pro dokonalou stabilitu
  • 23" široké pneumatiky pro nejlepší trakci
  • Poloprofesionální komponenty pohonu. Včetně mulčovací soupravy

Extra široký a extra silný. Tak bychom mohli charakterizovat tento zahradní traktor. Pokud potřebujete efektivně séct opravdu velké travní plochy, je pro Vás zahradní traktor solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD jednoznačná volba.

Nadstavbou pro Vás je ovládací panel SMART DRIVE.

Chytré a personalizované. Díky chytrému kokpitu má uživatel vždy vše pod kontrolou: Pro efektivnější práci, větší požitek z jízdy a lepší výsledky sečení. Benzínový zahradní traktor solo® by AL-KO T 20-105.2 HD V2 SD je vyvinut v Německu, vyrábí se v Rakousku. Nejvyšší kvalita a dlouholeté výrobní zkušenosti a inovativní Smart kokpit dělají z tohoto zahradního traktoru vašeho dokonalého partnera na vaší zahradě.

Díky chytrému kokpitu systému SMART DRIVE máte vše okamžitě na očích.
S novým systémem SMART DRIVE přináší zahradní traktor solo® by AL-KO nejen revoluci v sekání trávy, ale dělá ho mnohem efektivnější a jednodušší. Jak to funguje? Připojením smartphonu do kokpitu a jeho vložením do robustního držáku, který je vhodný pro smartphony
od 4 do 7 palců. Navažte Bluetooth spojení s traktorem a můžete spustit chytrý kokpit. Při práci na plochách do 8 000 m² lze přímo z displeje telefonu číst všechna důležitá data, jako je rychlost, palivoměr, účinnost sečení, zbývající čas a čas dosud posečeného, celkové provozní hodiny, stav nabití baterie, zobrazení sklonu atd.
Aby byl smartphone vždy připraven k použití, má solo® by AL-KO T 20-105.2 HD V2 SD nabíjecí USB konektor s integrovanou ochranou proti prachu a dešti.

Zahradní traktor T 23-125.2 HD V2 SD

Vlajková loď naší flotily zahradních traktorů Vás přesvědčí jednak svojí velikostí, tak i komfortní výbavou. Užijte si komfort při řízení tohoto traktoru a zažijte nový pocit jistoty - s traktorem solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD se pro Vás stane sečení trávy koníčkem.

 

Technické detaily T 23-125.2 HD V2 SD

Zahradní traktor solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD je poháněn motorem Briggs&Stratton o výkonu 14,4 kW, což znamená dostatečnou výkonovou rezervu. Žací ústrojí je dvounožové, synchronizované, s šířkou záběru 125 cm. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 30 - 90 mm. Žací ústrojí je možné během chvíle demontovat, čímž je usnadněna jeho údržba nebo servis. Na přední část traktoru solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD je možné v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako zahradní válec nebo přívěsný vozík Vám Váš zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Robustní a zkrutuodolný ocelový rám z C-profilu v kombinaci s odolnou litinovou přední nápravou a sériově dodávaným nárazníkem zajistí dlouhou životnost traktoru. Díky přehlednému elektronickému display máte všechna důležitá data okamžitě k dispozici. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant, nastavitelné sedadlo, tempomat a přehledně uspořádané ovládací prvky. Pedály pro jízdu vpřed a vzad jsou uspořádány vedle sebe, čímž přispívají k intuitivnímu ovládání stroje.

 

T 23-125.2 HD V2 SD Kde koupit & Alternativy

Zahradní traktor solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. Zahradní traktor AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD je Váš spolehlivý partner pro údržbu extra velkých travnatých ploch, pohodlně a efektivně. S množstvím dodatečného příslušenství se jedná o skutečného všeuměla, který Vám poslouží při práci na zahradě v létě i v zimě.

Technická specifikace

Vhodná plocha do m² 10000
Typ nožové spojky elektromagnetický
Průměr zadního kola v palcích 23X10.5-12
Hodnota vibrací (m/s^2) 4
Výkon zařízení v kW 14.4
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Sběr ano
Funkce mulčování ano
Konektivita Bluetooth
Garantovaná hlučnost [db (A)] 105
Objem sběrného koše v litrech 310
Pohon Nožní hydrostat G700
Hodnota K (m/s^2) 2
Elektrické vyprazdňování koše ne
Počet nožů 2
Materiál sběrného koše Tkanina
Typ displeje smart
Rychlost vpřed max. km/h 11
Rychlost vzad max. km/h 5
Boční výhoz ne
Typ žacího ústrojí standardní
Včetně tempomatu ano
Ukazatel naplnění koše ano
Akustický výkon LwA[dB(A)] 104
Uzávěrka diferenciálu 002
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 94
Pohon sekačky lze odpojit ano
se sběrným košem ano
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada PREMIUM pro
Pracovní šířka v cm 125
Šířka záběru v cm 125
Model motoru B&S Intek 8240
Výkon v kW 14.4
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 724
Počet otáček v ot./min 2900
Počet válců motoru 2
Elektrický start ano
Automatický sytič ne
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.