solo by AL-KO T 23-125.6 HD V2 Premium Lawn Tractor

Produktové číslo: 127384 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Cruise control
  • Fast mowing thanks to extra-wide 125 cm mower deck
  • Comfortable seating position with ample leg room
  • Large-volume catch box with acoustic level signal
  • Extra-powerful 13.5 kW Briggs & Stratton engine

The T 23-125.6 HD V2 Premium lawn tractor

Extra wide and extra strong. This is how our top of the range lawn tractor presents itself. The flagship of our lawnmower tractors fleet impresses above all by its size and the quality equipment. Feel the comfort behind the wheel of this machine and experience a new sense of security. Turn the ignition key and experience pure joy. With the solo by AL-KO T 23-125.6 HD V2 lawn tractor and the various lawn tractor accessories such as mulching kit (included) and garden roller, mowing large lawns becomes your favourite hobby.  

Technical Details of the T 23-125.6 HD V2 Lawn Tractor

The solo by AL-KO T 23-125.6 HD V2 lawn tractor is powered by a 14.4 kW engine - with very high power reserves. The synchronised 125 cm wide cutting deck with two blades can be centrally adjusted in height in seven stages from 30 mm to 90 mm. The mower deck can be easily removed for maintenance or if you are using the tractor for other garden tasks such as towing a garden roller or trailer. The sturdy and torsion-resistant C-profile frame in combination with the stable cast-iron front wheel axle ensures a long service life.  
The solo by AL-KO T 23-125.6 HD V2 lawn tractor also has cruise control, allowing the mowing of large lawns more comfortable whilst the side-by-side forward and reverse pedals provide intuitive driving. Due to the external fuel tank filler, the tractor is easy to refuel. The low tread and the large legroom make it easy to mount and operate the lawn tractor. The comfortable seat can be easily adjusted in just a couple of steps.  

Buy the T 23-125.6 HD V2 & alternatives 

Thanks to the premium delivery service from our specialist AL-KO retailers, the solo by AL-KO T 23-125.6 HD V2 lawn tractor is delivered to your home ready to use and mowing can begin. 
If you would prefer to have the electric grass box emptying kit and a bumper both fitted as standard, we would recommend the solo by AL-KO T 20-105.6 HD V2 lawn tractor as an alternative. Our tip: with an extensive range of accessories, the solo by AL-KO lawn tractor is a real all-rounder and can perform its service for you all year round.

AL-KO premium delivery service: Our solo by AL-KO products are delivered by our specialist lawn tractor retailers. Our premium delivery service includes delivery of the assembled product to your property as well as advice on how to use the ready-to-use unit.

Nakupujte online a produkt obdržíte osobně


Pokud si v našem online obchodě objednáte zahradní traktor, nebo robotickou sekačku ze sortimentu solo by AL-KO *, bude vaše objednávka doručena kvalifikovaným regionálním maloobchodním partnerem solo by AL-KO ve vašem okolí. Ve videu vám vysvětlíme proces prémiové doručovací služby.


Výhody:

  • Objednávejte a nakupujte prostřednictvím online obchodu AL-KO
  • Dodávka kompletně smontovaného produktu na Vaší zahradu
  • Osobní předání produktu naším obchodním partnerem
  • Zaškolení v používání Vašeho nového produktu solo by AL-KO
  • Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na našeho kvalifikovaného partnera

Prémiové doručení

1. Objednejte online zahradní traktor, nebo robotickou sekačku solo by AL-KO

V našem sortimentu najdete mnoho modelů zahradních traktorů a robotických sekaček z produktové řady solo by AL-KO. V příslušných kategoriích produktů, jako např.  zahradní traktory nebo robotické sekačky na trávu vyberte vyhovující produkt a vložte jej do nákupního košíku.

2. Vyberte odborného prodejce ve vaší oblasti 

V objednávkovém procesu se po zadání dodací adresy zobrazí seznam všech obchodních partnerů solo by AL-KO v okruhu 40 km od vašeho zadaného místa bydliště. Kliknutím na požadovaného odborného prodejce vyberte obchodního partnera AL-KO, který vám zahradní nářadí dodá.

3. Termín předání 

Poté, co dokončíte nákup, zašleme Váš nový produkt solo by AL-KO našemu odbornému prodejci, kterého jste vybrali. On Vás bude neprodleně kontaktovat, abyste se domluvili na předání Vašeho produktu.

4. Dodání
Odborný prodejce dodá zařízení na vaši zahradu v dohodnutém termínu.

5. Předání produktu připraveného k použití

Zahradní nářadí solo by AL-KO je dodáváno připravené k použití. To znamená, že zařízení je již nainstalováno a v případě potřeby naplněno olejem a benzínem. 

6. Zaškolení
Na požádání odborný prodejce vysvětlí, jak zařízení funguje a jak jej používat.

7. Používání
Nyní můžete začít s zahradními pracemi s Vaším novým produktem solo by AL-KO.

Výhody produktů solo by AL-KO Robolinho®:


* Prémiová doručovací služba se vztahuje na všechny produkty solo by AL-KO, které obsahují odkaz na doručovací službu na produktové stránce příslušného zařízení.

Výrobky solo by AL-KO Robolinho® jsou dodávány našimi regionálními specializovanými prodejci. Naše prémiová doručovací služba zahrnuje bezplatnou prohlídku zahrady a praktické tipy pro instalaci a uvedení do provozu. Náš specializovaný prodejce vám rád nabídne nezávaznou nabídku pro instalaci ve vaší zahradě připravenou k okamžitému použití - pro zajištění optimálního fungování našich zařízení doporučujeme tento kvalifikovaný odborný servis.

Technická specifikace

Funkce mulčování ano
Značka solo by AL-KO
Typ nožové spojky elektromagnetický
se sběrným košem ano
Průměr zadního kola v palcích 23X10.5-12
Přenos Nožní hydrostat G700
Typ displeje bez
Ukazatel naplnění koše ano
Boční výhoz ne
El. vyprazdňování koše ne
Produktová řada PREMIUM pro
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Typ žacího ústrojí standardní
Funkce 3v1
Včetně tempomatu ano
Materiál sběrného koše Tkanina
Sběr ano
Návod k produktu Manuál 0 (7329280.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (7329280.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.