Solo by AL-KO T 20-105.5 HDE V2 Premium Lawn Tractor

Produktové číslo: 127376 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Wide 105 cm mower deck
  • Powerful 11.3 kW engine
  • Standard bumper and cast iron axle
  • Cruise control for even comfortable mowing
  • Large-volume catch box with acoustic level signal

If you want to mow large lawns efficiently, we recommend the lawn tractor solo by AL-KO T 20-105.5 HDE V2.

The T 20-105.5 HDE V2 Lawn Tractor

2 cylinders, 2 blades! If you want to efficiently mow large lawns, we recommend the solo by AL-KO T 20-105.5 HDE V2 lawn tractor. With just one of our lawnmower tractors larger in size, the T 20-105.5 HDE V2 guarantees safety and comfort. As soon as you sit on the lawn tractor and start it, you do not want to dismount as the mowing of large lawns and gardens becomes a pleasure for everyone. With the variety of lawn tractor accessories such as the mulch kit and tow hitch both included, or the optional garden roller. 

Technical details of the T 20-105.5 HDE V2 Premium garden tractor

A 11.3 kW Briggs & Stratton engine with 2,450 rpm provides the power to the solo by AL-KO T 20-105.5 HDE V2 lawn tractor. The cutting height of the 105 cm wide cutting deck can be adjusted in seven stages from 20 mm to 80 mm. The mower deck can be easily removed for maintenance or if you are using the tractor for other garden tasks such as towing a garden roller or trailer. The C-profile frame is particularly sturdy and rigid, and in combination with the standard built-in bumper and the stable cast iron front wheel axle, it ensures a long life of the lawn tractor. The electronic emptying system for the 310 litre collector is fitted as standard making emptying the grass cuttings effortless. 
The 23 inch rear wheels ensure the T 20-105.5 HDE V2 provides optimum traction yet is gentle on the lawn and provide a smoother ride over any imperfections in the ground. The cruise control delivers an increase in comfort and efficiency whilst side-by-side forward and reverse pedals enable intuitive driving. Due to the external fuel tank filler, the tractor is easy to refuel. The low tread and the large legroom make it easy to mount and operate the lawn tractor. 

Buy the T 20-105.5 HDE V2 & alternatives

Have a specialist dealer deliver the solo by AL-KO T 20-105.5 HDE V2  and start mowing: Change the way you mow your large lawn today and order the solo by AL-KO T 20-105.5 HDE V2 lawn tractor from our webshop or from your local specialist solo by AL-KO tractor dealer. 
The 125 cm cutting width provided by the larger T 23-125.6 HD V2 is perfect if you need to mow the lawn as quick as possible.  

Our tip: with an extensive range of accessories, the solo by AL-KO lawn tractor is a real all-rounder and can perform its service for you all year round.

AL-KO premium delivery service: Our solo by AL-KO products are delivered by our specialist lawn tractor retailers. Our premium delivery service includes delivery of the assembled product to your property as well as advice on how to use the ready-to-use unit.

Nakupujte online a produkt obdržíte osobně


Pokud si v našem online obchodě objednáte zahradní traktor, nebo robotickou sekačku ze sortimentu solo by AL-KO *, bude vaše objednávka doručena kvalifikovaným regionálním maloobchodním partnerem solo by AL-KO ve vašem okolí. Ve videu vám vysvětlíme proces prémiové doručovací služby.


Výhody:

  • Objednávejte a nakupujte prostřednictvím online obchodu AL-KO
  • Dodávka kompletně smontovaného produktu na Vaší zahradu
  • Osobní předání produktu naším obchodním partnerem
  • Zaškolení v používání Vašeho nového produktu solo by AL-KO
  • Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na našeho kvalifikovaného partnera

Prémiové doručení

1. Objednejte online zahradní traktor, nebo robotickou sekačku solo by AL-KO

V našem sortimentu najdete mnoho modelů zahradních traktorů a robotických sekaček z produktové řady solo by AL-KO. V příslušných kategoriích produktů, jako např.  zahradní traktory nebo robotické sekačky na trávu vyberte vyhovující produkt a vložte jej do nákupního košíku.

2. Vyberte odborného prodejce ve vaší oblasti 

V objednávkovém procesu se po zadání dodací adresy zobrazí seznam všech obchodních partnerů solo by AL-KO v okruhu 40 km od vašeho zadaného místa bydliště. Kliknutím na požadovaného odborného prodejce vyberte obchodního partnera AL-KO, který vám zahradní nářadí dodá.

3. Termín předání 

Poté, co dokončíte nákup, zašleme Váš nový produkt solo by AL-KO našemu odbornému prodejci, kterého jste vybrali. On Vás bude neprodleně kontaktovat, abyste se domluvili na předání Vašeho produktu.

4. Dodání
Odborný prodejce dodá zařízení na vaši zahradu v dohodnutém termínu.

5. Předání produktu připraveného k použití

Zahradní nářadí solo by AL-KO je dodáváno připravené k použití. To znamená, že zařízení je již nainstalováno a v případě potřeby naplněno olejem a benzínem. 

6. Zaškolení
Na požádání odborný prodejce vysvětlí, jak zařízení funguje a jak jej používat.

7. Používání
Nyní můžete začít s zahradními pracemi s Vaším novým produktem solo by AL-KO.

Výhody produktů solo by AL-KO Robolinho®:


* Prémiová doručovací služba se vztahuje na všechny produkty solo by AL-KO, které obsahují odkaz na doručovací službu na produktové stránce příslušného zařízení.

Výrobky solo by AL-KO Robolinho® jsou dodávány našimi regionálními specializovanými prodejci. Naše prémiová doručovací služba zahrnuje bezplatnou prohlídku zahrady a praktické tipy pro instalaci a uvedení do provozu. Náš specializovaný prodejce vám rád nabídne nezávaznou nabídku pro instalaci ve vaší zahradě připravenou k okamžitému použití - pro zajištění optimálního fungování našich zařízení doporučujeme tento kvalifikovaný odborný servis.

Technická specifikace

Sběr ano
se sběrným košem ano
Produktová řada PREMIUM pro
El. vyprazdňování koše ano
Boční výhoz ne
Přenos Nožní hydrostat T2
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Funkce mulčování ano
Značka solo by AL-KO
Materiál sběrného koše Tkanina
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.