Solo by AL-KO T 16-93.7 HD V2 Comfort Lawn Tractor

Produktové číslo: 127443 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Ample legroom and comfortable access
  • Ball-bearing mounted, reliable twin-blade mower deck
  • Comfortable, adjustable seat
  • Bright LED headlights
  • Wide wheels for optimal traction

Discover the beautiful side of lawn mowing with our Comfort range of solo by AL-KO lawn tractors. The T16-103.7 HD V2 Comfort lawn tractor is the ideal partner for large gardens. 

The  T16-93.7 HD V2 Comfort lawn tractor

High-quality components, developed in Germany and manufactured in Austria: This is how the T16-93.7 HD V2 Comfort lawn tractor presents itself. Large areas can be mowed efficiently and above all comfortably with this powerful lawn mower tractor. With a range of accessories available such as a tow bar, front bumper and roller, the T16-103.7HD is a versatile garden tractor

Technical details of the T16-93.7 HD V2 Comfort lawn tractor

Our agile lawn tractor from the Comfort line, with a cutting width of 93 cm, is perfect for efficiently and quickly mowing large gardens. The T16-93.7 HD V2 Comfort lawn tractor is powered by a 9.6 kW twin-cylinder Briggs & Stratton engine. The cutting height can be adjusted centrally from 20 mm to 80 mm in 6 stages. The durable, ball-bearing-mounted mower deck made of sheet steel includes two blades for a clean cut of the grass and is designed to be easy to remove for cleaning or maintenance. The large 18 inch tyres ensure optimum traction whilst being gentle on the lawn. Whilst sat in the adjustable driver's seat, the large 220 litre collector can be emptied simply by using a telescopic lever. The audible fill level signal alerts the user that the collector is full and requires emptying before any blockages occur. Another comfort advantage is the soft touch anti-slip steering wheel, the headlights with bright LED lights and the clear controls.

Buy the T16-93.7 HD V2 Comfort lawn tractor & alternatives

The T16-93.7 HD V2 Comfort lawn tractor is the ideal partner for mowing large lawns. Comfortable, efficient and with top results: with it you discover the beautiful sides of the mowing. Order yours now from our webshop or your local solo by AL-KO tractor stockist. If you are looking for a lawn mower tractor with a larger 103 cm cutting width, we recommend the T16-103.7 HD V2 Comfort lawn tractor

Premium Delivery Service

AL-KO premium delivery service: Our solo by AL-KO products can be delivered by one our specialist lawn tractor retailers. Our premium delivery service includes delivery of the assembled product to your property as well as advice on how to use the ready-to-use machine.

Nakupujte online a produkt obdržíte osobně


Pokud si v našem online obchodě objednáte zahradní traktor, nebo robotickou sekačku ze sortimentu solo by AL-KO *, bude vaše objednávka doručena kvalifikovaným regionálním maloobchodním partnerem solo by AL-KO ve vašem okolí. Ve videu vám vysvětlíme proces prémiové doručovací služby.


Výhody:

  • Objednávejte a nakupujte prostřednictvím online obchodu AL-KO
  • Dodávka kompletně smontovaného produktu na Vaší zahradu
  • Osobní předání produktu naším obchodním partnerem
  • Zaškolení v používání Vašeho nového produktu solo by AL-KO
  • Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na našeho kvalifikovaného partnera

Prémiové doručení

1. Objednejte online zahradní traktor, nebo robotickou sekačku solo by AL-KO

V našem sortimentu najdete mnoho modelů zahradních traktorů a robotických sekaček z produktové řady solo by AL-KO. V příslušných kategoriích produktů, jako např.  zahradní traktory nebo robotické sekačky na trávu vyberte vyhovující produkt a vložte jej do nákupního košíku.

2. Vyberte odborného prodejce ve vaší oblasti 

V objednávkovém procesu se po zadání dodací adresy zobrazí seznam všech obchodních partnerů solo by AL-KO v okruhu 40 km od vašeho zadaného místa bydliště. Kliknutím na požadovaného odborného prodejce vyberte obchodního partnera AL-KO, který vám zahradní nářadí dodá.

3. Termín předání 

Poté, co dokončíte nákup, zašleme Váš nový produkt solo by AL-KO našemu odbornému prodejci, kterého jste vybrali. On Vás bude neprodleně kontaktovat, abyste se domluvili na předání Vašeho produktu.

4. Dodání
Odborný prodejce dodá zařízení na vaši zahradu v dohodnutém termínu.

5. Předání produktu připraveného k použití

Zahradní nářadí solo by AL-KO je dodáváno připravené k použití. To znamená, že zařízení je již nainstalováno a v případě potřeby naplněno olejem a benzínem. 

6. Zaškolení
Na požádání odborný prodejce vysvětlí, jak zařízení funguje a jak jej používat.

7. Používání
Nyní můžete začít s zahradními pracemi s Vaším novým produktem solo by AL-KO.

Výhody produktů solo by AL-KO Robolinho®:


* Prémiová doručovací služba se vztahuje na všechny produkty solo by AL-KO, které obsahují odkaz na doručovací službu na produktové stránce příslušného zařízení.

Výrobky solo by AL-KO Robolinho® jsou dodávány našimi regionálními specializovanými prodejci. Naše prémiová doručovací služba zahrnuje bezplatnou prohlídku zahrady a praktické tipy pro instalaci a uvedení do provozu. Náš specializovaný prodejce vám rád nabídne nezávaznou nabídku pro instalaci ve vaší zahradě připravenou k okamžitému použití - pro zajištění optimálního fungování našich zařízení doporučujeme tento kvalifikovaný odborný servis.

Technická specifikace

Automatický sytič ne
Světlomety 003
Sběr ano
Produktová řada COMFORT pro
Ukazatel naplnění koše ano
Elektrický start ano
Model motoru B&S Intek 7160
Přenos Nožní hydrostat T3
Typ žacího ústrojí standardní
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Funkce mulčování Volitelně
Typ motoru 4-taktní
Typ nožové spojky elektromagnetický
Typ displeje bez
Značka solo by AL-KO
Pohon sekačky lze vypnout ano
se sběrným košem ano
Průměr zadního kola v palcích 18X8.5-8
Primer ne
Boční výhoz ne
Počet válců motoru 2
El. vyprazdňování koše ne
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.