Solo by AL-KO T 16-105.6 HD V2 Premium Lawn Tractor

Produktové číslo: 127370 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Fast mowing thanks to wide 105 cm mower deck
  • Controls are easily accessible from the seat
  • Large 310L grass box with acoustic level signal
  • Comfortable, adjustable driver's seat
  • Smooth V-Twin 9.1 kW / 656cc engine

Developed in Germany, produced in Austria. The T16-105.6 HD V2 offers components of the highest quality. 

The T16-105.6 HD V2 Lawn Tractor

Developed in Germany and manufactured in our factory in Obdach in Austria, the tractors of AL-KO combine high quality materials and sophisticated manufacturing techniques, making it the perfect partner for mowing large lawns. Powerful engines and maximum comfort: these are the characteristics of solo by AL-KO lawn tractors. Once you have used a solo by AL-KO lawn tractor, you would never want to use another lawnmower again.

Technical details of the T16-105.6 HD V2 lawn tractor

The solo by AL-KO T16-105.6 HD V2 is powered by an air-cooled 9.1 kW Briggs & Stratton engine. The cutting height can be easily adjusted in 7 stages from 30 mm to 90 mm. The 105 cm wide mower deck with two blades ensure even large gardens are mowed efficiently. The mower deck can be easily removed for maintenance or to use of the tractor for other tasks such as towing a trailer or roller. 
The rigid and robust C-profile frame ensures a long service life of the solo by AL-KO T16-105.6 HD V2. An optional electronic emptying kit for the 310 litre grassbox can be retrofitted and a front bumper can also be added to this lawn tractor to provide protection against impacts. The wide 20-inch rear wheels ensure optimum traction whilst being gentle on the lawn. 

Buy the T16-105.6 HD V2 & alternatives

Order a solo by AL-KO T16-105.6 HD V2 from our webshop or your local specialist dealer and thanks to the premium delivery service from our specialist AL-KO lawn tractor retailers, the lawn tractor is delivered to your home ready to use so the mowing can begin. 
If you would prefer the front bumper and electric grass box emptying fitted as standard, we would recommend the solo by AL-KO T 20-105.6 HD V2 lawn tractor as an alternative. With an extensive range of accessories, the solo by AL-KO lawn tractor is a real all-rounder and can provide maximum versatility

Advantages for you

AL-KO premium delivery service: Our solo by AL-KO products are delivered by our local stationary retailers. Our premium delivery service includes delivery of the assembled product to your back yard as well as instruction in how to handle the ready-to-use unit

Nakupujte online a produkt obdržíte osobně


Pokud si v našem online obchodě objednáte zahradní traktor, nebo robotickou sekačku ze sortimentu solo by AL-KO *, bude vaše objednávka doručena kvalifikovaným regionálním maloobchodním partnerem solo by AL-KO ve vašem okolí. Ve videu vám vysvětlíme proces prémiové doručovací služby.


Výhody:

  • Objednávejte a nakupujte prostřednictvím online obchodu AL-KO
  • Dodávka kompletně smontovaného produktu na Vaší zahradu
  • Osobní předání produktu naším obchodním partnerem
  • Zaškolení v používání Vašeho nového produktu solo by AL-KO
  • Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na našeho kvalifikovaného partnera

Prémiové doručení

1. Objednejte online zahradní traktor, nebo robotickou sekačku solo by AL-KO

V našem sortimentu najdete mnoho modelů zahradních traktorů a robotických sekaček z produktové řady solo by AL-KO. V příslušných kategoriích produktů, jako např.  zahradní traktory nebo robotické sekačky na trávu vyberte vyhovující produkt a vložte jej do nákupního košíku.

2. Vyberte odborného prodejce ve vaší oblasti 

V objednávkovém procesu se po zadání dodací adresy zobrazí seznam všech obchodních partnerů solo by AL-KO v okruhu 40 km od vašeho zadaného místa bydliště. Kliknutím na požadovaného odborného prodejce vyberte obchodního partnera AL-KO, který vám zahradní nářadí dodá.

3. Termín předání 

Poté, co dokončíte nákup, zašleme Váš nový produkt solo by AL-KO našemu odbornému prodejci, kterého jste vybrali. On Vás bude neprodleně kontaktovat, abyste se domluvili na předání Vašeho produktu.

4. Dodání
Odborný prodejce dodá zařízení na vaši zahradu v dohodnutém termínu.

5. Předání produktu připraveného k použití

Zahradní nářadí solo by AL-KO je dodáváno připravené k použití. To znamená, že zařízení je již nainstalováno a v případě potřeby naplněno olejem a benzínem. 

6. Zaškolení
Na požádání odborný prodejce vysvětlí, jak zařízení funguje a jak jej používat.

7. Používání
Nyní můžete začít s zahradními pracemi s Vaším novým produktem solo by AL-KO.

Výhody produktů solo by AL-KO Robolinho®:


* Prémiová doručovací služba se vztahuje na všechny produkty solo by AL-KO, které obsahují odkaz na doručovací službu na produktové stránce příslušného zařízení.

Výrobky solo by AL-KO Robolinho® jsou dodávány našimi regionálními specializovanými prodejci. Naše prémiová doručovací služba zahrnuje bezplatnou prohlídku zahrady a praktické tipy pro instalaci a uvedení do provozu. Náš specializovaný prodejce vám rád nabídne nezávaznou nabídku pro instalaci ve vaší zahradě připravenou k okamžitému použití - pro zajištění optimálního fungování našich zařízení doporučujeme tento kvalifikovaný odborný servis.

Technická specifikace

Přenos Nožní hydrostat T3
Pohon sekačky lze vypnout ano
Typ žacího ústrojí standardní
Sběr ano
El. vyprazdňování koše ne
Ukazatel naplnění koše ano
Typ motoru 4-taktní
Typ nožové spojky elektromagnetický
Produktová řada PREMIUM pro
Automatický sytič ne
Typ displeje bez
Průměr zadního kola v palcích 20X10.0-8
Značka solo by AL-KO
Počet válců motoru 2
Funkce mulčování ano
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Elektrický start ano
Světlomety 003
Model motoru B&S Intek 7160
Primer ne
Boční výhoz ne
se sběrným košem ano
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.