solo by AL-KO T 15-93.9 HDS-A Comfort Side Discharge Lawn Tractor

Produktové číslo: 127574 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Simple & clear operation
  • Mulching & side discharge twin blade mowing deck
  • Hydrostatic drive
  • Wide wheels for optimal traction
  • 95cm cutting width

 

Discover the beautiful sides of lawn mowing with our solo by AL-KO lawn mower tractors. The T15-93 HDS-A Comfort lawn tractor is the ideal partner for medium sized gardens.

 

 

The T15-93 HDS-A Comfort lawn tractor

 

High-quality components, developed in Germany and manufactured in Austria: This is how the T15-93 HDS-A Comfort lawn tractor presents itself. Large areas can be mowed efficiently and above all comfortably with this powerful lawn tractor. This lawn tractor gives you the option of mulching or side discharging the grass cuttings whilst the optional tow hitch can be fitted to enable the tractor to tow a garden trailer or roller. The mower deck is easy to remove and makes it a multi-functional garden tractor suitable for a range of tasks around your property.

 

Technical details of the T15-93 HDS-A Comfort lawn tractor

 

This is the smallest of the side discharge tractors in the Comfort range with a cutting width of 95 cm making perfect for efficiently and quickly mowing medium / large gardens. The T15-93 HDS-A Comfort is powered by a 8.5 kW AL-KO Pro 450 engine. The cutting height can be adjusted with a handle in 6 stages ranging from 30 mm up to 80 mm. The durable mower deck is made of sheet steel and contains two blades for a clean cut and can be removed with simple hand tools. The extra large tyres ensure good grip and progress on any surface and terrain. The mulching function can be activated via the mulch closure on the deck. Comfort is enhanced by the raised seating position comfortable steering wheel and the clear controls. The foot hydrostatic drive provides great control and the electromagnetic blade brake stops the blade from rotating when mowing is not required.

 

Buy the T15-93 HDS-A Comfort Lawn Tractor & Alternatives

 

The T15-93 HDS-A Comfortis the ideal partner for mowing large lawns. Comfortable, efficient and with top results: with it you discover the beautiful sides of the mowing. If you are looking for a side discharge tractor with a wider 110cm cutting width, we recommend the T 22-111.7 HDS-A V2 Comfort lawn tractor. Our tip: With an extensive range of accessories, the solo by AL-KO lawn tractor is a real all-rounder and can perform its service for you all year round.

 

Our advantages for you

 

AL-KO premium delivery service: Our solo by AL-KO products are delivered by our specialist lawn tractor retailers. Our premium delivery service includes delivery of the assembled product to your property as well as advice on how to use the ready-to-use machine

Nakupujte online a produkt obdržíte osobně


Pokud si v našem online obchodě objednáte zahradní traktor, nebo robotickou sekačku ze sortimentu solo by AL-KO *, bude vaše objednávka doručena kvalifikovaným regionálním maloobchodním partnerem solo by AL-KO ve vašem okolí. Ve videu vám vysvětlíme proces prémiové doručovací služby.


Výhody:

  • Objednávejte a nakupujte prostřednictvím online obchodu AL-KO
  • Dodávka kompletně smontovaného produktu na Vaší zahradu
  • Osobní předání produktu naším obchodním partnerem
  • Zaškolení v používání Vašeho nového produktu solo by AL-KO
  • Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na našeho kvalifikovaného partnera

Prémiové doručení

1. Objednejte online zahradní traktor, nebo robotickou sekačku solo by AL-KO

V našem sortimentu najdete mnoho modelů zahradních traktorů a robotických sekaček z produktové řady solo by AL-KO. V příslušných kategoriích produktů, jako např.  zahradní traktory nebo robotické sekačky na trávu vyberte vyhovující produkt a vložte jej do nákupního košíku.

2. Vyberte odborného prodejce ve vaší oblasti 

V objednávkovém procesu se po zadání dodací adresy zobrazí seznam všech obchodních partnerů solo by AL-KO v okruhu 40 km od vašeho zadaného místa bydliště. Kliknutím na požadovaného odborného prodejce vyberte obchodního partnera AL-KO, který vám zahradní nářadí dodá.

3. Termín předání 

Poté, co dokončíte nákup, zašleme Váš nový produkt solo by AL-KO našemu odbornému prodejci, kterého jste vybrali. On Vás bude neprodleně kontaktovat, abyste se domluvili na předání Vašeho produktu.

4. Dodání
Odborný prodejce dodá zařízení na vaši zahradu v dohodnutém termínu.

5. Předání produktu připraveného k použití

Zahradní nářadí solo by AL-KO je dodáváno připravené k použití. To znamená, že zařízení je již nainstalováno a v případě potřeby naplněno olejem a benzínem. 

6. Zaškolení
Na požádání odborný prodejce vysvětlí, jak zařízení funguje a jak jej používat.

7. Používání
Nyní můžete začít s zahradními pracemi s Vaším novým produktem solo by AL-KO.

Výhody produktů solo by AL-KO Robolinho®:


* Prémiová doručovací služba se vztahuje na všechny produkty solo by AL-KO, které obsahují odkaz na doručovací službu na produktové stránce příslušného zařízení.

Výrobky solo by AL-KO Robolinho® jsou dodávány našimi regionálními specializovanými prodejci. Naše prémiová doručovací služba zahrnuje bezplatnou prohlídku zahrady a praktické tipy pro instalaci a uvedení do provozu. Náš specializovaný prodejce vám rád nabídne nezávaznou nabídku pro instalaci ve vaší zahradě připravenou k okamžitému použití - pro zajištění optimálního fungování našich zařízení doporučujeme tento kvalifikovaný odborný servis.

Technická specifikace

Funkce 2v1
Značka solo by AL-KO
Typ displeje bez
Přenos Nožní hydrostat T2
Automatický sytič ne
Počet válců motoru 1
Produktová řada COMFORT pro
Funkce mulčování ano
Boční výhoz ano
Sběr ne
Typ nožové spojky elektromagnetický
Model motoru 024
Průměr zadního kola v palcích 18X8.5-8
Typ žacího ústrojí standardní
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Světlomety 004
Pohon sekačky lze vypnout ano
Typ motoru 4-taktní
Elektrický start ano
Primer ne
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.