Sekačka Vřetenová Comfort 38 Hm

Produktové číslo: 112663
NoStockAndUnderStockNotAllowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Vynikající ovladatelnost
  • Bezdotykový žací systém, šetrný k trávníku
  • Bezhlučné a bezemisní sečení
  • Ochranna proti nárazy a poškrábání díky gumové liště
  • Speciální pětinožové vřeteno pro perfektní střih

Technická specifikace

Pracovní šířka v cm 38 CM
Hmotnost netto v kg 7.9 KG
Vhodná plocha do m² 250 QM
Výška sečení min./max. v mm 14 - 35 MM
Žací systém Bezkontaktní nůž
Počet žacích nožů na vřetenu 5 ST
Průměr žacího vřetena v mm 128 MM
Materiál vřetenové sekačky Ocel
Délka krabice v cm 63 CM
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.