Elektrický vertikutátor SOLO 516

Produktové číslo: 127374 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
Elektrický vertikutátor 516 svými 15 stabilními dvojitými ocelovými čepelemi na pracovní šířce 36 cm spolehlivě odstraňuje plevel a mech z podloží trávy. Tím trávník opět získává dostatek „vzduchu k dýchání“ a je otevřen pro příjem hnojiva.

Technická specifikace

Pracovní šířka frézy v cm 36
Typ pohonu Elektrický
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 80
Sklopná rukojeť ano
Materiál krytu ocel
Ukazatel naplnění koše ne
Počet ocelových nožů 15
Akustický výkon LwA[dB(A)] 77
Kola s kuličkovými ložisky ano
Průměr zadního kola v mm 200
Průměr předního kola v mm 200
Objem sběrného koše v litrech 40
Vhodná plocha do m² 1000
Garantovaná hlučnost [db (A)] 79
Značka solo by AL-KO
Výkon motoru ve wattech 1800
Materiál sběrného koše Tkanina
Produktová řada Comfort
Možnost provzdušňování ne
Hodnota vibrací (m/s^2) 3.5
se sběrným košem ano
Nastavitelná výška rukojeti ano

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.