Sekačka Rot.benz. Sba 5378 Vs Alu

Produktové číslo: 127462
NoStockAndUnderStockNotAloowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0 Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Robustní hliníkové tělo sekačky
  • Pohon kol s plynulou regulací rychlosti pojezdu
  • Velká XXL ocelová kola pro snadný pohyb v terénu
  • Ergonomicky tvarované držadlo
  • Hliníkové výztuhy pro zpevnění konstrukce

Výkonné hliníkové sekačky s maximální výbavou: to jsou benzínové ALU sekačky solo® by AL-KO. Od profesionálů pro profesionály.


Benzínová sekačka solo® by AL-KO 5378 VS Alu

Výkonná hliníková sekačka nabízí mnoho předností profesionální řady solo® by AL-KO: nejvyšší kvalita odpovídá náročným standardům vývoje v Německu i výrobě v Rakousku. Dlouhou životnost zaručuje hliníkové tělo sekačky, extrémně odolné proti nárazům a korozi. Benzínová sekačka solo® by AL-KO 5378 VS Alu je ideální partner pro všechny ambiciozní zahradníky.


Technické detaily: solo® by AL-KO 5378 VS Alu

S šířkou záběru 52 cm se solo® by AL-KO 5378 VS Alu bez problémů postará o efektivní posečení velkých travnatých ploch - až do velikosti ca 1800 m². Pomocí centrálního nastavení výšky sečení jednoduše jednou pákou nastavíte výšku v rozsahu 30 - 85 mm. Benzínový motor značky Briggs&Stratton o výkonu 3,2 KW spolu s velkými XXL koly a variátorem umožňujícím plynulou regulaci rychlosti pojezdu se postarají o bezproblémové a pohodlné posečení Vaší zahrady. Díky funkci 4v1 nabízí tato sekačka kromě posečení a sběru do koše také mulčování a boční výhoz. Komfort obsluhy dále zvyšují ergonomicky tvarované madlo, kokpit s dobře dostupnými ovládacími prvky a velká XXL kola osazená kuličkovými ložisky. Díky extra vysokému vyhazovacímu otvoru sekačky je velký 75 l koš optimálně naplněn. Použití mnoha dodatečných hliníkových komponentů, jako např. výztuhy uchycení držadla, přední madlo pro přenášení sekačky nebo výškové nastavení držadla doplňuje profesionální výbavu sekačky.


Prémiová záruka 6 let

AL-KO si na kvalitě zakládá, proto nabízíme prodlouženou 6ti letou záruku na naše benzínové sekačky. Do kvalitního motoru patří i kvalitní benzín a zejména kvalitní olej. Pro uplatnění prémiové záruky AL-KO je nutné doložit použití kvalitního maziva 10W40 (např. na faktuře od benzínové sekačky AL-KO nebo solo® by AL-KO) a dodržovat posezónní bezplatné garanční prohlídky v nejbližším autorizovaném servisu AL-KO.


Benzínová sekačka solo® by AL-KO 5378 VS Alu Kde koupit & Alternativy

Sekačku solo® by AL-KO 5378 VS Alu můžete koupit v našem Webshopu (s Prémiovým dodáním AL-KO), nebo u našich odborných prodejců. solo® by AL-KO 5378 VS Alu je vysoce efektivní pomocník pro Vaší zahradu.

Vaše výhody

Prémiové dodání AL-KO: Naše produkty řady solo® by AL-KO jsou dodávány výhradně prostřednictvím našich odborných prodejců. Naše prémiové dodání AL-KO při nákupu v našem Webshopu zahrnuje dodání smontovaného stroje do Vaší zahrady, dále předvedení provozuschopnosti a popis ovládání stroje.

Technická specifikace

Značka solo® by AL-KO
Výkon v kW 3.2
Produktová řada Premium
Šířka záběru v cm 52
Výška sečení min./max. v mm 30 - 85
Objem v ccm 190
Počet otáček v ot./min 2800
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Automatický sytič ano
Nastavitelná výška rukojeti ano
Sklopná rukojeť ano
Výkon zařízení v kW 3.2
Vhodná plocha do m² 2000
Rychlost vpřed max. km/h 4
Kola s kuličkovými ložisky ano
Varianta krytu sekačky Classic
Ukazatel naplnění koše ano
Materiál krytu alu
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Garantovaná hlučnost [db (A)] 98
Sběr ano
Typ pohonu Benzínový
Boční výhoz ano
Hodnota vibrací (m/s^2) 6
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Průměr předního kola v mm 200 MM
Počet nožů 1 ST
Pohon kol plynule nastavitelný pohon kol
Objem sběrného koše v litrech 75
Hodnota K (m/s^2) 2
se sběrným košem ano
Akustický výkon LwA[dB(A)] 96
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 88
Funkce mulčování ano
Průměr zadního kola v mm 280 MM
Funkce 4v1
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.