Sekačka Rot.benz. 4.60 Sp-s Easy

Produktové číslo: 113795 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Jednorychlostní pohon kol
  • Nastavení výšky sečení jednou rukou
  • Ergonomicky tvarované držadlo pro pohodlnou práci
  • Kola uložená v kuličkových ložiscích
  • Single height adjustment lever

Benzínové sekačky řady AL-KO EASY: výborná výbava za atraktivní cenu


Benzínová sekačka AL-KO EASY 4.6 SP-S

Benzínová sekačka AL-KO EASY 4.6 SP-S s vynikajícím poměrem cena - výkon. Díky spolehlivé technice a řadě komfortních prvků výbavy Vám sekačka AL-KO EASY 4.6 SP-S výrazně usnadní práci na zahradě. Kvalitně vyrobené a aerodynamicky tvarované tělo sekačky přispívá k optimálnímu vhazování trávy do koše a vyznačuje se dlouhou životností.


Technické detaily: Easy 4.6 SP-S

Benzínová sekačka Easy 4.6 SP-S se záběrem 46 cm si spolehlivě poradí s údržbou středně velkých zahrad až do velikosti přibližně 1400 m². Výška sečení může být jednoduše nastavena centrálně jednou pákou v rozsahu 30 – 75 mm. Komfot při práci se sekačkou je zajištěn jednorychlostním pohonem kol nebo ergonomicky tvarovaným držadlem. Aerodynamicky tvarované tělo sekačky Easy 4.6 SP-S přispívá k efektivnímu sběru posečené trávy do 60 l sběrného koše. Díky optimálnímu naplnění koše je jeho kapacita plně využita a tím je třeba méně často zastavovat práci kvůli jeho vyprázdnění.


Nákup benzínové sekačky Easy 4.6 SP-S a alternativy

Benzínovou sekačku Easy 4.6 SP-S můžete koupit přímo v našem e-shopu nebo u nejbližšího autorizovaného prodejce. Easy 4.6 SP-S je efektivní pomocník pro vaší zahradu za atraktivní cenu. Pokud sháníte sekačku s větším záběrem, mohli bychom vám doporučit například typ Easy 5.1 SP-S

Technická specifikace

Typová řada Classic
Akustický výkon LwA[dB(A)] 94
Typ pohonu Benzínový
Pohon kol 1 rychlostní pohon
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Počet nožů 1
Funkce 2v1
se sběrným košem ano
Vhodná plocha do m² 1400
Odchylka KpA [dB (A)] 3
Boční výhoz ne
Výkon zařízení v kW 2
Ukazatel naplnění koše ne
Hodnota K (m/s^2) 1
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 81
Materiál sběrného koše Tkanina
Funkce mulčování ne
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Objem sběrného koše v litrech 60
Hodnota vibrací (m/s^2) 8.16
Průměr předního kola v mm 200
Kola s kuličkovými ložisky ano
Průměr zadního kola v mm 250
Sběr ano
Materiál tělesa ocel
Značka AL-KO
Produktová řada Easy
Šířka záběru v cm 46
Výška sečení min./max. v mm 30 - 75
Výkon v kW 2
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 140
Počet otáček v ot./min 2900
Počet válců motoru 1
Automatický sytič ano
Nastavitelná výška rukojeti / madla ne
Sklopná rukojeť / madlo ne
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.