Elektrická sekačka AL-KO Classic 4.27 E Plus

Produktové číslo: 113528 Skladem
Komfortní, obloukový bezpečnostní spínač s odlehčovačem kabelu - při uvolnění bezpečnostního spínače se motor automaticky vypne. Kola šetří trávník a zaručují výborný jízdní komfort. Centrální nastavení výšky sečení. Výškově nastavitelné, ergonomicky tvarované držadlo pro jednoduchou obsluhu lze sklopit, čímž při skladování šetří místo. Aerodynamicky tvarované tělo sekačky a vysoký vyhazovací otvor zajišťují optimální výsledky sečení a sběru trávy. Díky vyosenému bubnu sekačky lze sekat až do krajů trávníku. Velký otvor sběrného koše usnadňuje jeho vyprázdňování. Jednoduchá montáž sběrného koše (3 díly). Praktické madlo pro snadné přenášení sekačky.

Technická specifikace

Typ pohonu Elektrický
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Sběr ano
Průměr zadního kola v mm 220
Akustický výkon LwA[dB(A)] 94
Průměr předního kola v mm 160
Materiál tělesa odolný plast
Počet nožů 1
Funkce mulčování ne
Materiál sběrného koše odolný plast
Kola s kuličkovými ložisky ne
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Objem sběrného koše v litrech 48
se sběrným košem ano
Funkce 2v1
Boční výhoz ne
Pohon kol Ne
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 85
Ukazatel naplnění koše ano
Vhodná plocha do m² 600
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Šířka záběru v cm 42
Výška sečení min./max. v mm 20 - 70
Výkon motoru v kW 1600
Nastavitelná výška rukojeti / madla ano
Sklopná rukojeť / madlo ano
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.