Elektrická sekačka AL-KO Classic 4.27 E Plus

Produktové číslo: 113528 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
Komfortní, obloukový bezpečnostní spínač s odlehčovačem kabelu - při uvolnění bezpečnostního spínače se motor automaticky vypne. Kola šetří trávník a zaručují výborný jízdní komfort. Centrální nastavení výšky sečení. Výškově nastavitelné, ergonomicky tvarované držadlo pro jednoduchou obsluhu lze sklopit, čímž při skladování šetří místo. Aerodynamicky tvarované tělo sekačky a vysoký vyhazovací otvor zajišťují optimální výsledky sečení a sběru trávy. Díky vyosenému bubnu sekačky lze sekat až do krajů trávníku. Velký otvor sběrného koše usnadňuje jeho vyprázdňování. Jednoduchá montáž sběrného koše (3 díly). Praktické madlo pro snadné přenášení sekačky.

Technická specifikace

Značka AL-KO
Výkon motoru v kW 1 KW
Produktová řada Comfort
Šířka záběru v cm 42 CM
Výška sečení min./max. v mm 20 - 70 MM
Nastavitelná výška rukojeti ano
Sklopná rukojeť ano
Rozměr hloubka v cm bez kartón 45 CM
Kola s kuličkovými ložisky ne
Rozměr délka v cm bez kartónu 127 CM
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Funkce mulčování ne
Typ pohonu Elektrický
Průměr zadního kola v mm 220 MM
Materiál krytu odolný plast
Rychlost vpřed max. km/h 2 KMH
Pohon kol Ne
Boční výhoz ne
Akustický výkon LwA[dB(A)] 94
Vhodná plocha do m² 600
Objem sběrného koše v litrech 48 L
Ukazatel naplnění koše ano
se sběrným košem ano
Průměr předního kola v mm 160 MM
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 85
Materiál sběrného koše odolný plast
Hmotnost netto v kg 16.5 KG
Sběr ano
Rozměr výška v cm bez kartónu 108 CM
Počet nožů 1 ST
Funkce 2v1
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.