Elektrická sekačka AL-KO Classic 3.87 E Plus

Produktové číslo: 113527 Omezené množství
Cenově dostupná elektrická sekačka. •Komfortní obloukový bezpečnostní spínač s odlehčovačem kabelu. •XLkola šetří trávník a zaručují výborný jízdní komfort •Centrální nastavení výšky sečení •Praktické madlo pro snadné přenášení sekačky •Ergonomicky tvarované držadlo Velký vyhazovací otvor

Technická specifikace

Pohon kol Ne
Objem sběrného koše v litrech 40
se sběrným košem ano
Funkce mulčování ne
Materiál sběrného koše odolný plast
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Počet nožů 1
Funkce 2v1
Ukazatel naplnění koše ano
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 85
Typ pohonu Elektrický
Průměr zadního kola v mm 200
Sběr ano
Boční výhoz ne
Akustický výkon LwA[dB(A)] 94
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Průměr předního kola v mm 140
Kola s kuličkovými ložisky ne
Materiál tělesa odolný plast
Vhodná plocha do m² 500
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Šířka záběru v cm 38
Výška sečení min./max. v mm 20 - 70
Výkon motoru v kW 1
Nastavitelná výška rukojeti / madla ano
Sklopná rukojeť / madlo ano
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.