Benzínová sekačka SOLO 4858 VS ALU

Produktové číslo: 127449 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Robustní tělo z tlakově litého hliníku
  • Pohon kol s regulovatelnou rychlostí
  • Pneumatiky XXL s kuličkovými ložisky
  • Pohodlné ergonomicky tvarované držadlo
  • Hliníkové konstrukční prvky pro zvýšenou odolnost

Zákazníci také často kupují...

19 990,00 Kč
Tento produkt

Celková cena za všechny produkty

20 089,00 Kč *


Robustní hliníková sekačka s kompletním vybavením: To jsou benzínové sekačky na trávu solo by AL-KO ALU dostupné u specializovaných prodejců. Od profesionálů pro profesionály.


Benzínová sekačka solo by AL-KO 4858 VS ALU

Kompaktní sekačka s hliníkovým tělem a konstrukčními výztuhami nabízí mnoho výhod profesionální řady: Vyvinuto v Německu, vyrobeno v Rakousku. Hliníkové tlakově lité šasí zaručuje dlouhou životnost a extrémní odolnost proti nárazům, kroucení, rzi a navíc příjemně tlumí hluk. Tato profesionální benzínová sekačka je ideální pro ambiciózní zahradníky.


Technická specifikace solo by AL-KO 4858 VS ALU

Benzínová sekačka na trávu 4858 VS ALU se šířkou záběru 48 cm je ideálním partnerem pro středně velké a velké zahrady do 1400 m². Výšku sečení lze nastavit centrálně jednou rukou v rozmezí od 30 mm do 85 mm. Motor Briggs & Stratton s výkonem 2,5 kW poskytuje potřebný výkon při sekání velkých travnatých ploch s podstatně nižší spotřebou oleje a také poskytuje skvělý výkon pro pohon kol s proměnlivým nastavením rychlosti. S touto benzínovou sekačkou na trávu je díky funkci 4INONE možné sečení, sběr, mulčování a boční vyhazování posekané trávy. Velká kola XXL s kuličkovými ložisky a ergonomicky tvarovaná rukojeť s prémiovým kokpitem zvyšují komfort při ovládání sekačky 4858 VS ALU. Vysoké aerodynamické šasí umožňuje obzvláště efektivní zachycení posekané trávy v 75 litrovým látkovým sběrným koši s ukazatelem naplnění. Konstrukční prvky z hliníku použité na namáhaných místech sekačky, jako např. připojení rukojeti, transportní držadlo a nastavení výšky rukojeti doplňují již takto plně vybavenou sekačku.


Nákup benzínové sekačky solo by AL-KO 4858 VS ALU a alternativy

Jednoduše si kupte benzínovou sekačku na trávu solo by AL-KO 4858 VS ALU v našem e-shopu nebo u vašeho nejbližšího autorizovaného prodejce. Benzínová sekačka na trávu solo by AL-KO 4858 VS ALU poskytuje účinnou podporu při udržování vaší zahrady. Chcete benzínovou sekačku na trávu s šířkou záběru 52 cm a vyriabilním pohonem kol? Pak doporučujeme benzínovou sekačku solo by AL-KO 5378 VS ALU.

Technická specifikace

Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
se sběrným košem ano
Primer ne
Výška sečení min./max. v mm 30 - 85 MM
Sběr ano
Výkon zařízení v kW 2.6
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Kola s kuličkovými ložisky ano
Nastavitelná výška rukojeti ano
Hodnota vibrací (m/s^2) 6
Materiál krytu alu
Hodnota K (m/s^2) 2
Objem sběrného koše v litrech 75 L
Počet válců motoru 1
Počet otáček v ot./min 2800
Počet nožů 1 ST
Šířka záběru v cm 47 CM
Průměr předního kola v mm 200 MM
Typ pohonu Benzínový
Produktová řada Premium
Pohon kol plynule nastavitelný pohon kol
Ukazatel naplnění koše ano
Elektrický start ne
Funkce mulčování ano
Typ motoru 4-taktní
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Funkce 4v1
Vhodná plocha do m² 1500 QM
Průměr zadního kola v mm 280 MM
Akustický výkon LwA[dB(A)] 95
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 86
Značka solo by AL-KO
Automatický sytič ano
Hmotnost brutto v kg 54.2 KG
Varianta krytu sekačky Classic
Výkon v kW 2.6 KW
Hmotnost netto v kg 49.1 KG
Pohon sekačky lze vypnout ne
Boční výhoz ano
Objem v ccm 163
Sklopná rukojeť ano
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.