Benzínová sekačka SOLO 4751 VSI-B

Produktové číslo: 127608 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Pohodlný variabilní pohon kol pro snadné sekání trávníku
  • Komfortní elektrické startování klíčkem
  • Extra vysoké a aerodynamické tělo sekačky pro dokonalé výsledky sečení a sběru
  • XXL kola s terénním profilem pro snadnou obsluhu
  • Dlouhá životnost a odolnost díky hliníkovým výztuhám
  • Kokpit s polstrovanou rukojetí a ergonomicky umístěnými ovládacími prvky
  • Centrální nastavení výšky sečení jednou rukou
  • 70 litrový sběrný koš s ukazatelem naplnění

Benzínová sekačka solo by AL-KO 4751 VSI-B

Benzínové sekačky na trávu produktové řady solo by AL-KO jsou dokonalé v každém detailu. Navíc tento model nabízí také elektrický start pro pohodlné nastartování motoru. Kvalita, spolehlivost a extrémně dlouhá životnost je zaručena především tím, že jsou tyto sekačky vyvinuty v Německu a vyrobeny v Rakousku.


Technická specifikace 4751 VSI-B

Benzínová sekačka na trávu 4751 VSI-B se šířkou záběru 46 cm je ideálním partnerem pro středně velké a velké zahrady do 1400 m². Výšku sečení lze nastavit centrálně jednou rukou v rozmezí od 30 mm do 80 mm. Motor Briggs & Stratton EXi s výkonem 2,6 kW poskytuje potřebný výkon při sekání velkých travnatých ploch s podstatně nižší spotřebou oleje a také poskytuje skvělý výkon pro pohon kol s proměnlivým nastavením rychlosti. S touto benzínovou sekačkou na trávu je díky funkci 4INONE možné sečení, sběr, mulčování a boční vyhazování posekané trávy. Velká kola XXL s kuličkovými ložisky a ergonomicky tvarovaná řídítka s prémiovým kokpitem zvyšují komfort při ovládání sekačky 4751 VSI-B. Vysoké aerodynamické šasí z ocelového plechu umožňuje obzvláště efektivní zachycení posekané trávy v 70 litrovým sběrným koši s ukazatelem naplnění. Nespornou výhodou této sekačky je elektrický start klíčkem. Startovací baterie na jedno nabití vydrží celou sezónu (až 150 startů).


Nákup benzínové sekačky 4751 VSI-B a alternativy

Jednoduše si kupte benzínovou sekačku na trávu 4751 VSI-B v našem e-shou nebo vyhledejte autorizovaného prodejce ve vašem okolí. Benzínová sekačka na trávu 4751 VSI-B je účinným pomocníkem pro údržbu vaší zahrady za atraktivní cenu. Chcete benzínovou sekačku na trávu se šířkou záběru 51 cm? Pak doporučujeme benzínovou sekačku na trávu solo by AL-KO 5251 VS-B.

Technická specifikace

Typ nože Broušený diamantem
Průměr předního kola v mm 200
Způsob nastavení výšky rukojet Prémiové hliníkové nastavení v
Boční výhoz ano
Výkon zařízení v kW 2.6
Počet otáček v ot./min 2800
Model motoru B&S Series 675iS
Produktová řada Premium
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Automatický sytič ano
Hodnota K (m/s^2) 1
Značka solo by AL-KO
Primer ne
Nastavitelná výška rukojeti ano
Elektrický start ano
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Akustický výkon LwA[dB(A)] 93
Kola s kuličkovými ložisky ano
Sklopná rukojeť ano
Vhodná plocha do m² 1400
Výkon v kW 2.6
Funkce 4v1
Typ motoru 4-taktní
Ukazatel naplnění koše ano
Materiál krytu ocel
Varianta krytu sekačky Highline
Typ pohonu Benzínový
Pohon sekačky lze vypnout ne
Sběr ano
Průměr zadního kola v mm 280
Garantovaná hlučnost [db (A)] 95
Objem sběrného koše v litrech 70
Typ rukojeti: řídítka Ergonomický povrch rukojeti
Počet nožů 1
Počet válců motoru 1
Pohon kol plynule nastavitelný pohon kol
se sběrným košem ano
Objem v ccm 163
Funkce mulčování ano
Šířka záběru v cm 46
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.