Benzínová sekačka AL-KO Classic 5.18 VS-A Plus

Produktové číslo: 119838 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Pohon kol s variátorem
  • Jedním pohybem: centrální nastavení výšky sečení
  • Ergonomicky tvarované držadlo pro neunavující práci
  • Velká XXL kola pro snadný pohyb vpřed
  • Integrované přední madlo pro snadné přenášení sekačky

Lehká, obratná, s velkorysou výbavou: tak se prezentují benzínové sekačky Classic Plus za atraktivní cenu.


Benzínová sekačka Classic 5.18 VS-A Plus

Benzínová sekačka Classic 5.18 VS-A Plus byla vyvinuta v Německu a vyrobena v našem závodě v Rakousku. Tím naplňují sekačky řady Classic nejvyšší nároky na životnost a kvalitu. Se spolehlivou technikou a vynikající výbavou Vám ulehčí sekačka Classic 5.18 VS-A Plus práci na zahradě. Aerodynamicky tvarované tělo sekačky zjednodušuje vyhození posečené trávy do koše a tím přispívá k vynikajícímu výsledku při sečení trávy.


Technické detaily Classic 5.18 VS-A Plus

S šířkou záběru 51 cm se tato sekačka postará bez problémů o efektivní posečení velkých travnatých ploch - až do velikosti ca 1800 m². Pomocí centrálního nastavení výšky sečení jednoduše jednou pákou nastavíte výšku v rozsahu 30 - 80 mm. Benzínový motor značky AL-KO PRO o výkonu 2,1 KW odvede spolehlivě svojí práci, dalším příjemným prvkem výbavy je pojezd kol s variátorem, který umožňuje plynulou změnu rychlosti pojezdu. Díky funkci 4v1 umí tato sekačka kromě posečení a sběru do koše také mulčování a boční výhoz. Komfort obsluhy dále zvyšují ergonomicky tvarované madlo a velká XXL kola osazená kuličkovými ložisky. Díky aerodynamickému a asymetrickému tělu sekačky z ocelového plechu je umožněno sekání až k okrajům trávníku. Sběrný koš má objem 65 litrů a je vybaven signalizací naplnění, která Vám ukáže, kdy je třeba koš vysypat.


Benzínová sekačka Classic 5.18 VS-A Plus Kde koupit & Alternativy

Benzínovou sekačku Classic 5.18 VS-A Plus můžete koupit přímo v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Classic 5.18 VS-A Plus je efektivní pomocník na Vaší zahradu za atraktivní cenu.


Technická specifikace

Materiál sběrného koše odolný plast
Pohon kol plynule nastavitelný pohon kol
Typová řada Classic
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Typ pohonu Benzínový
se sběrným košem ano
Průměr zadního kola v mm 280
Objem sběrného koše v litrech 65
Materiál tělesa ocel
Boční výhoz ano
Kola s kuličkovými ložisky ano
Průměr předního kola v mm 200
Funkce 4v1
Sběr ano
Funkce mulčování ano
Rychlost vpřed max. km/h 4
Ukazatel naplnění koše ano
Značka AL-KO
Šířka záběru v cm 51
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.